Skocz do zawartości
Bartcislaw

Kamera z 'lotu ptaka', bugujące się tekstury

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, ostatnio zauważyłem problem z niektórymi częściami miasta z kamerą z 'lotu ptaka'. Nie zauważyłem podobnej sytuacji z innych częściach mapy. Postać znajduję się pod teksturami (-2), zaś wysokość kamery jest nad postacią o 100 jednostek. Postać za każdym razem jest przenoszona.

Zdjęcia:

Spoiler

RIq0UGr.png

UYIxVCt.jpg

W czym może być problem?

Edytowane przez Frank

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

KXwywH5.jpg

Macie dziwne GTA, pewnie nielegalne z neta hehe - a tak na poważnie to wszystko widać wyżej, draw distance ustawiony na maksimum. Nawet jak dam draw distance na 0 to niektóre budynki są zamazane, ale i tak wszystko widać. Skin jest na chodniku, widać taką małą plamkę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, BaLL napisał:

KXwywH5.jpg

Macie dziwne GTA, pewnie nielegalne z neta hehe - a tak na poważnie to wszystko widać wyżej, draw distance ustawiony na maksimum. Nawet jak dam draw distance na 0 to niektóre budynki są zamazane, ale i tak wszystko widać. Skin jest na chodniku, widać taką małą plamkę.

Faktycznie draw distance na 0 pomaga, tyle że przecież nie wymuszę tego na graczu :X

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
7 godzin temu, BaLL napisał:

KXwywH5.jpg

Kupione w sklepie 8 lat temu, to mam normalne GTA SA, a Los Santos od zawsze mi miga :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.