Skocz do zawartości
Varez

[WspółPraca] Witam :) poszukuję ekipy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie,mam zamiar stworzyć serwer samp 0.3.7,potrzebuję do współpracy Programistów,maperów,pawnerów,i kogos kto ogarnia serwery ts3 :) jestem sam jedyny z mojej jeszcze nie istniejącej ekipy sam sobie nie poradzę z robieniem serwera przydałaby mi się osoba która potrafi współpracować :) zainteresowani PW :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 godziny temu, Varez napisał:

Witam serdecznie,mam zamiar stworzyć serwer samp 0.3.7,potrzebuję do współpracy Programistów,maperów,pawnerów,i kogos kto ogarnia serwery ts3 :) jestem sam jedyny z mojej jeszcze nie istniejącej ekipy sam sobie nie poradzę z robieniem serwera przydałaby mi się osoba która potrafi współpracować :) zainteresowani PW :)

To ma polegać na współpracy? czy na zasadzie " ty rób to, ty to a ty tamto ... A ja i tak w tym projekcie będę najważniejszy " ? Potrafisz pisać w Pawn? jakieś przykładowe prace? Tym co napisałeś nikogo raczej nie zachęcisz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Poszukuje programistów i pawnerów którzy potrafią współpracować. Wspólpraca będzie polegać na - zrób mi skrypt, ja tobą będę rządził, najlepiej daj jeszcze kase na servhost i proserwer abym postawił phpbb by przemo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dajcie chłopakowi spokój. Nie jego wina, że nie umie programować w pawn. Przypomnijcie sobie własne początki. A co do oferty jaki typ serwera ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
8 godzin temu, PatryK.. napisał:

Dajcie chłopakowi spokój. Nie jego wina, że nie umie programować w pawn. Przypomnijcie sobie własne początki. A co do oferty jaki typ serwera ?

czytałem różne poradniki i sam edytowałem GameMode z internetu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 godziny temu, The_Crew napisał:

czytałem różne poradniki i sam edytowałem GameMode z internetu

No oke. Ale przypomnij sobie własne początki. Łatwo nie było. A że go nie interesuje pawn to nie znaczy, że macie tutaj mu afery robić. To jest dział Ofert a nie kłótni.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
23 godzin temu, PatryK.. napisał:

No oke. Ale przypomnij sobie własne początki. Łatwo nie było. A że go nie interesuje pawn to nie znaczy, że macie tutaj mu afery robić. To jest dział Ofert a nie kłótni.

Typ serwera DM

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.