Skocz do zawartości
ourFarm

Compton Role Play.

Rekomendowane odpowiedzi

logo3.png

 

Compton RolePlay - strefa rozgrywki projektowana specjalnie dla Ciebie!

 

Prace nad serwerem rozpoczęły się początkiem października, 2015 roku. Piątego dnia, dziesiątego miesiąca pomysłodawca, a także twórca kodu odpowiadającego za napęd rozgrywki w grze, zapoznał grupkę osób ze swoimi planami. Chcąc rzec słów kilka o założycielu, należałoby wrócić się do jeszcze wcześniejszych czasów - InGame... Wieś... Farma... Wielu graczy pamięta OurFarm, bo o nim tutaj mowa. To tam również obecna załoga projektu dokonywała wielu kroków mających na celu podniesienie poziomu rozgrywki.

 

Od chwili rozpoczęcia tworzenia Compton RolePlay, zarząd nie uległ żadnym zmianom - należałoby więc przedstawić obecny skład:

 

Stalker - założyciel, Developer PAWN

Mateusz - Web Designer, grafik

Marcin - Developer PHP

Kerÿ - opiekun ekipy projektu, przedstawiciel organizacji publicznych, przedsiębiorstw

Areksus - mapper

Rysio - mapper

Anarchy - przedstawiciel organizacji przestępczych, mapper

 

Zgrana, a przede wszystkim doświadczona administracja to jeden z podstawowych czynników wymaganych do stabilizacji oraz rozwoju.

 

 

Słów kilka o rozgrywce...

Stan San Andreas, miasto Los Santos - są to dwa czynniki, które w przypadku znacznej większości serwerów, pozostają niezmienne. Sama nazwa projektu, nakierowuje bezpośrednio na dzielnice będące skupiskiem graczy. Idlewood, Unity Station, Pershing Square to miejsca szczególnie rozbudowane przez wyżej wymienionych obiekterów. 

 

Rzeczą oczywistą jest zakładanie przedsiębiorstw, takich jak siłownia, gastronomia, warsztat czy klub. Są to jednak podstawowe skrypty, w których nie znajdzie się zbyt wiele możliwości, oprócz wyobraźni płynącej z kreowania wirtualnych postaci, przez społeczność. Compton RolePlay pragnie skupić się na organizacjach - przestępczych, publicznych, a także projektach InCharacter.

 

 

Otwarcie serwera...

Wszelkie informacje na temat startu, podane zostaną w chwili pomyślnego zakończenia beta testów. Skrypty sprawdzane są obecnie przez administrację oraz zaufanych przyjaciół projektu. Z chwilą uregulowania zaległości - dopracowania szczegółów, wprowadzenia propozycji płynących ze strony użytkowników, odbędzie się nabór testerów, którzy przez kilka dni o wyznaczonych godzinach otrzymają dostęp do wejścia na serwer. W celu określenia poziomu zabezpieczeń, swoich sił spróbują także niszczyciele rozgrywki, potocznie zwanymi 'cziterami'. Szczegóły dostępne będą na stronie internetowej, w odpowiedniej zakładce.

 

 

W zapowiedzi nie dojdzie do zaprezentowania GameMode - osoby chętne i ciekawe rozwoju Compton RolePlay uzyskają odpowiednie informacje (wraz z przedstawieniem zrzutów ekranu bądź filmików) na stronie głównej oraz w danych kategoriach forum.

 

Adres WWW: http://compton-rp.pl/

 

 

 

 

Z racji przedstawienia zapowiedzi, udostępniona zostaje także scenka promująca:

 

 

 

Edytowane przez ourFarm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×