Skocz do zawartości
eVenoX

[Oferuję] EV-Design - usługi webowe

Rekomendowane odpowiedzi

XqxlyWB.png

Witam wszystkich. Dla tych co mnie nie znają to mam na imię Jakub. W styczniu tego roku rozpocząłem naukę języka HTML/CSS z wykorzystaniem niektórych aplikacja JavaScript. Stworzyłem ten temat, ponieważ chciałbym przedstawić Wam moją ofertę dot. programowania w tym języku. Jednym zdaniem - oferuję tworzenie stron internetowych. Poniżej podaję link do mojej strony internetowej. Cała zawartość jest zrobiona przeze mnie. Jeśli macie jakieś propozycje dodatków/zmian to proszę śmiało pisać. Również każdą krytykę przyjmę na klatę. 

Wszystkie zlecenia kierujcie na PW forum, GG: 57213610 lub skype: evenox. (ważna kropka na końcu)

Strona internetowa: http://evdesign.pl/

Pozdrawiam, Jakub.

Edytowane przez eVenoX

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jako początkujący dobrze sobie poradziłeś z napisaniem portfolio. Pamiętaj jednak, że to za mało na poważne projekty. Do tego wymagane jest użycie PHP (lub ruby, django), dodatkowej biblioteki do JS (np. jQuery). A również MySQL lub inna metoda przechowania danych, AJAX, znajomość SEO i tak dalej. Jednak z szablonem strony, allegro czy "strona startowa sampa" myślę, że sobie poradzisz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chodzi o wzór to wzorowałem się na nim bo z tych kursów korzystałem. Natomiast duża większość jest wymyślona przeze mnie i kod też inny. Niedługo wstawie tutaj swój nowy projekt.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Strona jak to strona, ogólnie może być ale portfolio puste. W takim razie rozumiem, że portfolio to właśnie ta strona, niestety według mnie jest ona w bardzo dużej części zrobiona z kursu na kanale Zelenta, czy jak mu tam. Ja tam bym się pokusił o jakąś fajną modną single-page app. To by mogło pokazać, że faktycznie potrafisz coś. W chwili obecnej to fajnie, że coś działasz i rozwijasz się, ale musisz się jeszcze sporo rzeczy nauczyć. A i jeszcze kwestia taka. Obrazek do podstrony z ofertą to znak zapytania, trochę dziwne, ja bym wstawił jakiś inny obrazek, tak samo w tym boxie gdzie mają być aktualizacje. Po za tym nie potrzebnie wciskasz jakieś przyciski społecznościowe do YT i FB, które są na takiej stronie zupełnie niepotrzebne, a przynajmniej są takie dopóki nie będą pokazywały na coś fajnego. A strona YT nie pokazuje nic fajnego, a FB pokazuje na samą siebie, więc bezsensu takie wciskanie na siłę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.