Skocz do zawartości
manetros

Hosting VPS

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie chciałbym się zapytać odnośnie hostingu pod serwer samp + www + bazę danych MySQL + TS3.

Myślałem nad ovh ale chciałbym się Was jeszcze dopytac. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
35 minut temu, bocian941 napisał:

ovh ma dobrą opinię i zapewne wystarczy w zupełności na to co potrzebujesz

A co sądzisz o mintshost? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Główne rzeczy jakie powinny cię interesować to przepustowość łącza, SLA i cena. Samp ma wymagania praktycznie zerowe. Mintshosta nie polecam, to jest randomiarz bez własnej serwerowni

Przykładowo jeden z dostawców mintshosta to http://biznes-host.pl/ tą firmę zaś mogę polecić ale bezpośrednio 

Edytowane przez bocian941

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
15 minut temu, DaGaXeR napisał:

Ja kupiłem vps'a w OVH do testów serwera i ts'a - śmiga jak należy, polecam.

No dobra a takie pytanie jeżeli chciałbym postawić forum + baza danych MySQL + serwer (min. 100slotów) + ewentualnie później TS3 to jaką ofertę byście polecali? VPS 2016 SSD 1 z OVH wystarczy i ewentualnie później dokupić RAM'u czy coś innego?

Edytowane przez manetros

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, DaGaXeR napisał:

Tak tylko napisze, że jeśli znów ma powstać pseudol z nulledem ipb/ips to OVH tego nie przepuści. :P

Nie rozumiem co ma wspólnego nulled z VPS'em? Weź napisz o co Ci chodziło bo nie rozumiem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, manetros napisał:

Nie rozumiem co ma wspólnego nulled z VPS'em? Weź napisz o co Ci chodziło bo nie rozumiem.

"tego nie przepuści" nie kojarzy Ci się z blokowaniem? Po prostu blokują to z automatu, jeśli nie masz licencji. Tak tylko to napisałem, gdybyś wpadł na taki pomysł, bo nie wiem na jakim silniku chcesz stawiać forum i czy masz lickę. ;)

Edytowane przez DaGaXeR

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
13 godzin temu, bocian941 napisał:

Bierzesz najniższą ofertę, w razie zapotrzebowania przechodzisz na wyższe pakiety.  VPS 2016 SSD 1 na start na pewno wystarczy.

A co do hostingow to co byś polecił oprócz bizneshost i OVH. Chciałbym mieć jakiś przegląd w hostingach. Tak aby tez na początku mógłbym wziąć właśnie VPS'a na serwer ok.100slotow, forum oraz ewentualnie ts3.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
O Friday, February 19, 2016o14:26, DaGaXeR napisał:

"tego nie przepuści" nie kojarzy Ci się z blokowaniem? Po prostu blokują to z automatu, jeśli nie masz licencji. Tak tylko to napisałem, gdybyś wpadł na taki pomysł, bo nie wiem na jakim silniku chcesz stawiać forum i czy masz lickę. ;)

A niby skąd to wiesz ze blokuja fora z brakiem licencji. Z tego co słyszałem to właśnie na OVH tego w ogóle nie kontrolują.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zależy od humoru administratorów, jak jest zgłoszenie abusowe od ipb ips to blokadę muszą zrobić. Niezależnie od hostingu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wiesz jeżeli jest zgłoszenie to tak ale z tego co on napisał to wynika ze blokuja z automatu po założeniu forum. Wiesz przykładowo jeżeli ktoś założył forum na nulledzie to wątpię aby mu zablokowali, no chyba ze tak jak mówisz będzie zgłoszenie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 godziny temu, manetros napisał:

Wiesz jeżeli jest zgłoszenie to tak ale z tego co on napisał to wynika ze blokuja z automatu po założeniu forum. Wiesz przykładowo jeżeli ktoś założył forum na nulledzie to wątpię aby mu zablokowali, no chyba ze tak jak mówisz będzie zgłoszenie.

A zaraz sprawdzę dla Ciebie. :D Gdzieś czytałem kiedyś, że będzie blokowało wyświetlanie strony, dopóki nie pokaże się licencji w ich systemie czy coś takiego.

//Na czas uploadu wywala error 500, zobaczymy co dalej. :P

Edytowane przez DaGaXeR

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
21 minut temu, bocian941 napisał:

Tak długo Ci się uploaduje :P?

Niee, musiałem wyjść do sklepu. :P Po wgraniu wszystkiego dalej 500'kę wywala. ;) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To nic nie świadczy, możesz na VPSie mieć złą wersję PHP. Sprawdź /var/log/httpd/error_log w przypadku domyślnej konfiguracji :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie ma to jak zejść z tematu wybierania VPSa na testy nulledów.. Jak ktoś przypadkiem ma to mogę sprawdzić czy działa o ile podeśle na PW

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No trochę zeszliśmy z tematu ale no jakbyś mógł sprawdzić to by było świetnie. ;) A i tak poza tym to macie jakieś doświadczenia z mintshost bądź kimsufi?

Edytowane przez manetros

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To jak pomoże ktoś? Warto brać mintshost bądź kimsufi bo na mintshoscie mój znajomy miał VPS'a i wszystko działało bez zarzutu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.