Skocz do zawartości
Freedom

Jakie sportowe buty na cieplejsze dni

Rekomendowane odpowiedzi

Powiem, Ci szczerzę, że rzygam tymi New Balance, wszyscy się tym jarają. Niby dobre wykonanie, ale, ale. Ja buty nike na treningi (siłka) i sporadycznych biegów kupiłem w decathlonie, dałem chyba 200zł, a mam je już kilka lat. Jak się rozchodzi (kwestia 2-3 biegów) są mega wygodne i lekkie. 

@Edit   

Nie widzę, już tego modelu w sklepie decathlon, ale poszukam ich i Ci podeślę.

Edytowane przez grzegorz00

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja polecam Air Force'y, fajne komfortowe. Tylko jak robisz remont to chowaj do reklamówki. :D Remontowałem drugie mieszkanie i cegły przycinałem, sznurówki zrobiły mi się pomarańczowe a w nocy widać jakby były różowe XD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Adidas, kup sobie jakieś porządne buty marki Adidas. Jakoś najbardziej mi się podobają wizualnie i też wydaje mi się, że jakoś wykonania jest lepsza niż tych wszystkich Nike, czy innych New Balance. Chociaż to i tak wszystko ten sam tajski szmelc, gdzie tylko płacisz za znaczek.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Buty New Balance są niezłe.Fakt, że w ostatnim czasie dość agresywnie się reklamuja oraz wszędzie je widać ale z wykonania całkiem całkiem. Mam dwie pary oraz dobrze się trzymają. Jeśli jednak chcesz uprawiać sport albo biegać to proponuje zainwestować w buty Nike. Są lepiej wykonane oraz Nike ma lepsze technologie dla swojego obuwia. Nowe kolekcje są już w supersklepie:  http://supersklep.pl/nike  . Na Allegro nie polecam kupować bo jest tam sporo podróbek. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 godziny temu, Bantu napisał:

Adidas, kup sobie jakieś porządne buty marki Adidas. Jakoś najbardziej mi się podobają wizualnie i też wydaje mi się, że jakoś wykonania jest lepsza niż tych wszystkich Nike, czy innych New Balance. Chociaż to i tak wszystko ten sam tajski szmelc, gdzie tylko płacisz za znaczek.

flexy, fluxy, jakoś tak, całkiem spoko a chyba właśnie marki Adidasa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Od adidasa teraz ZX Flux'y. Popularne teraz jak kiedyś Air Maxy od nike. Ale według mnie lepsze. Osobiście, wolę proste, coś w stylu Vansów. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.