Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Jeaster

[KOSZ]SunriseRolePlay

Rekomendowane odpowiedzi

k717x3b.png

 

Witaj! Zapewnie przeszukujesz te forum w celu znalezienia nowego serwera RolePlay, na którym będzie można spędzić swój wolny czas! W imieniu całej ekipy chcemy zaprosić Cię na projekt, który zwie się Sunrise Role Play! Rozgrywka toczy się w Los Santos, która została wybrana ze względu na klimat najbardziej dopracowanego miasta San Andreas. Jest tutaj wiele miejsc na tworzenie szajek, gangów, mafii lub biznesów różnego rodzaju.

W pełni dopracy skrypt ułatwi Wam rozgrywkę.

 

System ofert

Na naszym serwerze stworzony jest skrypt ofert, umożliwiający kooperację z innym graczem, oferując mu opłatę za wynajem budynku, zapłatę rachunku etc.

BZtYn5f.png

 

System przedmiotów

Podstawowy schemat, występujący na każdym serwerze RolePlay. By móc zobaczyć listę przedmiotów należy wpisać komendę /e, po czym wyświetla nam się lista menu umożliwiająca m.in. zobaczenie, jakie rzeczy mamy obecnie przy sobie.

e1IwvoO.png

 

System grup

Tryb, który jest bardzo przydatny na każdym serwerze RolePlay. Dzięki temu ustrojowi możemy wejść na służbę danej organizacji oraz nieco się o niej dowiedzieć oraz zarządzać nią (po otrzymaniu panelu lidera). Dodatkowo dysponuje on radiem (chat IC) oraz ogólnym chatem OOC departamentowym i międzydepartamentowym.

N0bEq4y.png

 

System pojazdów

Odpowiadający za pojazdy postaci lub frakcji. Mamy do wyboru pojazdy o dużym zakresie wyboru, poczynając na jednośladowcach, kończąc na pojazdach latających. Odpowiednie komendy służące do zarządzania to /v i /p.

JNsuBf3.png

 

System zarządzania kontem

Podstawowa "zębatka" w maszynie całego skryptu! Dzięki niej możemy sprawdzić swoje własne statystyki, kary etc. Jeżeli jesteśmy "zieloni" to dzięki tej metodzie możemy dowiedzieć się, jakie są przydatne komendy, jakie są możliwości animacji na serwerze itd.

zV8wjBb.png

 

Prace dorywcze

Brakuje Ci dolarów do odłożenia na ciuchy, samochód lub inne rzeczy i chcesz dorobić na boku? To nie problem, oferujemy system prac dorywczych! Mamy do wyboru siedem prac dorywczych (dwie z nich są dostępnę będąc w organizacji przestępczej). Możesz wybrać pracę kuriera, który dowozi paczki z towarami do wszystkich sklepów w stanie San Andreas. To jednak nie to? Wolisz samochody, a przy nich gorące kobiety? Może nie uda Ci się zgarnąć aż tyle kobiet, ale z pewnością możesz spróbować sił jako mechanik, oferujący naprawę pojazdów w swoim warsztacie. A może jednak interesuje Cię praca dostawcy pizzy bądź sprzedawcy hot dogów? Już teraz możesz wypróbować się we wskazanej pracy dorywczej!

s5K27Rr.jpg

 

Chcesz dowiedzieć się więcej? A może chciałbyś zobaczyć jak funkcjonuje serwer? Już teraz obejrzyj naszą reklamę:

 

 

Zapraszamy na serwer, który już ruszył, pamiętaj że jesteś bardzo mile widzianą osobą! Zapraszaj swoich znajomych z podwórka, szkoły, pracy.

 

Serdecznie zapraszamy na forum: sunrise-rp.xaa.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×