Skocz do zawartości
Thorus

Karta graficzna

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, posiadam procka Pentium G4400, który ma wbudowaną grafikę Intel HD510. Jestem zmuszony korzystać, z mojej starej karty graficznej ATI Radeon HD 5450, ponieważ FIFA 16, na zintegrowanej karcie, pomimo, że działa o wiele lepiej, to po pewnym czasie wyświetla komunikat, że sterownik ekranu, przestał działać[...]. Więc mam pytanie, czy ktoś może orientuje się, czy moja zwykła karta może być jakoś wspierana dodatkowo przez tą zintegrowaną? Albo, jeśli ktoś wie, jak naprawić ten problem z sterownikiem ekranu, to byłbym wdzięczny. Korzystam z Windows 10, FIFA 16 oryginalna.

Edit: reinstalowałem już sterowniki intela oraz ściągnąłem jakiś program z strony Microsoftu, ale nie pomogło.

Edytowane przez Thorus

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zbyt nowe sterowniki, miałem kiedyś taki problem na laptopie. Musisz odgrzebać jakąś starszą wersję może ze strony producenta mb / lapka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobra naprawiłem to poprzez ustawienie w programie od Intela opcji ogólnych na Jakość. Cholera wie czemu musi być tak, jak miałem na wydajność to w scenkach np. po zdobyciu bramki lub gdy zawodnicy schodzili z boiska to twarze jak i ciało było czarnawe, jakby oświetlenie nie działało poprawnie. Dzięki za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.