Skocz do zawartości
DevPri

Dream Role Play

Rekomendowane odpowiedzi

HF5AEtM.jpg

 

 

Cześć, chciałbym pożegnać Centrum-GRY i przywitać Dream Role Play! Czyli projekt, który skupia się tylko i wyłącznie na serwerze RolePlay! Stara domena, będzie przenosić na tą nową. W momencie przenoszenia forum oraz wgrywania oprogramowania serwera nastąpiła awaria bazy danych, przez co nie mogłem odzyskać większości danych za co bardzo przepraszam. Jeżeli będziecie widzieć jakieś błędy na forum, chciałbym prosić o ich zgłaszanie w dziale. Aktualnie forum jest jeszcze optymalizowane i wgrywane są dodatki. Ekipa Dream zmieniła  się i jeszcze się zmieni, nabędziemy nowych GameMasterów oraz Moderatorów Globalnych, o wszystkim zostaniecie powiadomieni. 

 

 

Cieszę się, że Ci co zostali nadal chcą u nas grać, tak jak mówiłem nie zawiedziecie się - zaoferujemy skrypt, który da Wam dużo więcej możliwości na serwerze i nie jest to żadna pobrana struktura ogólnodostępna. Organizacje przestępcze zostaną ze starego forum jeżeli wykażą taką chęć - rekrutacje na liderów oraz biznesy trwają.   Zachęcam do składania podań. 

 

Serwer został już prawie przygotowany do gry i trwają tylko testy. Już wiadomo, że start odbędzie się w ten piątek (12.02.2015). Chyba, że nie zdążymy nabyć liderów. 

 

Pierwsze zdjęcia skryptu i opis już wkrótce!

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Broń dla gangów, mafii - pozyskiwanie

 

 

Problemem wielu serwerów RP jest to, iż każdy może posiadać broń, bez względu na role odgrywania postaci czy możliwości. My postanowiliśmy, że system ten będzie nieco inny, a żeby broń pozyskiwać trzeba należeć do organizacji przestępczej, chyba że posiada się pozwolenie na broń wtedy jest opcja słynnego deagla. Aby gang mógł zdobyć broń trzeba udać się do bota, który stoi w mieście i zmienia swoje lokalizacje po South Central oraz Dokach - u niego gangi mogą zakupić nieco arsenału broni wszystko jest zaprogramowane i dzieje się automatycznie. Bot potrafi rozmawiać z nami i odpowiadać na pytania. Mafie pewnie będą chciały pozyskiwać większą ilość broni aby ją nielegalnie sprzedawać dlatego co trzy dni automatycznie do portu przypływa statek, w którym gracze będący na /duty mafii mogą kupić arsenał broni, uwaga trzeba posiadać odpowiednią ilość pieniędzy! Jeżeli bot zobaczy, że przyjechałeś zrobić marny interes spławi Cię, a nawet zastrzeli i wbije BW! Gracze na serwerze są informowani o wpłynięciu statku do portu, oczywiście boty obsługują statek. Na serwerze zobaczymy również boty niezwiązane z grą czyli takie, które siedzą sobie na plaży, czy chodzą po Los Santos.

 

 

Prace dorywcze - pierwszy zarobek

 

Istotną sprawą jest zarabianie na serwerze, będziemy mogli pracować jako : Mechanik, kierowca tira, śmieciarz, konwojent, każda z tych prac pomoże nam zarobić pierwsze pieniądze na serwerze. Wszyscy starali się tak aby zarobki tych prac były sprzyjające i jak najmniej nudziły graczy. Nie jest frajdą gdy większość czasu spędzamy na serwerze po to by zarobić na pierwszy rower dlatego ceny na serwerze będą adekwatne do zarobków. System umożliwia pracę dorywczą + wypłaty (3)grup w przypadku zwykłego konta i (5) w przypadku KP.

 

Tuning pojazdu – komponenty

 

Na serwerze każdy właściciel pojazdu będzie mógł dowolnie dodać komponenty tuningowe, które urozmaicą jego bryke! Komponentów jest wiele, możliwości również. Każdy pojazd posiada pojemność silnika, im większa pojemność tym szybciej pojazd może poruszać się po drogach.

 

Narkotyki – przemyt, handel, dzielnice

 

Na serwerze zobaczymy kilkanaście typów narkotyków, a dodatkowo możliwość stworzenia nowej substancji poprzez crafting i połączenie kilku składników, receptury pojawią się w poradniku, który napiszę później. Gangi mogą sprzedawać narkotyki w różnych ilościach oraz cenach, jeżeli na serwerze nie ma graczy, a chcieliby zarobić mają możliwość wejścia do odpowiednich miejsc zwanych cornerami. W tych miejscach wybieramy narkotyk z /p, który chcemy sprzedać i po prostu czekamy aż system przydzieli klienta, ceny są różne, zależne od tego ile uda nam się sprzedać. Wszystko jest systemowo i automatycznie, więc nudy nie będzie. Dodatkowo mając kilogramy narkotyków możemy je rozdzielać na mniejsze działki co ułatwia zadanie sprzedaży. Gangi oraz mafie mają specjalne punkty gdzie mogą nabyć narkotyki.

 

Obiekty przyczepialne – urozmaicenie postaci

 

Chęć urozmaicenia postaci będzie możliwa przez wiele sposobów a jednym z nich jest możliwość przyczepienia Sobie jakiegoś obiektu do skina, obiektów jest pełno a baza ich najnowsza. (czapki, okulary, łańcuchy, zawieszki)

 

Tworzenie obiektów, interiorów | IN GAME

 

Masz dom i chcesz stworzyć unikalne wnętrze? Nie ma sprawy. Od teraz będziesz mógł stworzyć swoje cztery kąty jak tylko zechcesz. A kupując dom administrator przydzieli Ci odpowiednią ilość obiektów. Na dane obiekty możemy nakładać również tekstury, jeżeli wyrazisz chęć upiększenia Swojego ogrodu, podjazdu czy dzielnicy – również nie będzie takiego problemu. Dodatkowo będąc właścicielem możesz zarządzać drzwiami: nazwa drzwi, radio w domu, sejf, schowek, opłata za wejście.

 

Pozdrawiamy ekipa

dream-rp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
57 minut temu, Exive Group (c napisał:

@DaGaXeR

To jest kupiony gamemode +roleplay, który był ostatnio. Jeśli mówimy o tym samym serwerze, bo dokładnie nie sprawdzałem ;(

Zapewne, wszędzie te pieprzone textdrawy. Nie wiem komu się one podobają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×