Skocz do zawartości
Vandils.

GameDriver 0.1a-1

Rekomendowane odpowiedzi

Mapa jak mapa, troche sklejanki widzę. Po czym stwierdzam :D

Są tutaj animacje mojego autorstwa :D które dałem drifterowi (a ty zapewne wyciąłeś je z gamemodu current DM) ale nie mam Ci tego za złe :D

Optymalizacja na słabym poziomie, ale jak na mape drifterską to spokojnie wystarczy :P PS: Polecam używać PlayerTextDraw bo textdrawy w pętli są już niemodne :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak, posłużyłem się gotowcami typu. komendy animacyjne ponieważ trochę by mi zeszło tworzenie ich, no ale mam nadzieję, że przez to się nie pogniewasz. :D
Co do optymalizacji to będę starał się aktualizować mapę, dodając nowe rzeczy i przy okazji ją optymalizując.

Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Popełniłeś małą literówkę w rejestracji i nie ma możliwości zrobienia konta

format(string2, sizeof(string2), "INSERT INTO nd_players (`nick`, `password`, `cash`, `score`, `skin`, `color`) VALUES ('%s', md5(md5('%s')), '%d', '%d', '%d', '%d');", pInfo[playerid][player_name], password, pInfo[playerid][player_cash], pInfo[playerid][player_score], pInfo[playerid][player_skin], pInfo[playerid][player_color]);

po poprawieniu nd_players na gd_players wszystko jest ok. Nawet spoko gm ;]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Literówki także mogą wystąpić. :P

Za nie długo postaram wystawić nowego GM,  bardziej dopracowanego i rozbudowanego.
Jak na razie to mam mało czasu na jego dokończenie, a jak wspomniałem miałem aktualizować tego i poprawiać go, ale to też chyba wycofam ponieważ skoro piszę nowego bardziej rozbudowanego to myślę, że będzie lepszy.

Dziękuje za opinie i pozdrawiam. :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.