Skocz do zawartości
Mlodyy

[Zapowiedź] Odsłona starego projektu Mays Role Play

Rekomendowane odpowiedzi

90977452048061685036.png

Mays Role Play to dawna odsłona najlepszego serwera Role Play w Polsce, miła atmosfera, super klimat gry i co najważniejsze dobra administracja. Mays Role Play powraca nakładając ręce na serwer który wystartuje już za niedługo. Datę poznacie w najbliższym czasie więc zapraszam was do śledzenia naszego forum bo tam pojawi się pierwszy raz otwarcie starego serwera SA-MP Mays Role Play!

Forum: LINK

Pozdrawia, Administracja Mays Role Play!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No co mogę powiedzieć na temat tej zapowiedzi.

• Forum na darmowym hostingu,
  • Forum posiada okropny szablon,
  • Logo w zapowiedzi także jest paskudne.

Nie obraź się, tym co napisałem, ale taka jest prawda.
Chociaż chciałbym dodać jeszcze coś od siebie.
Niektóre osoby nie potrafią programować czyżby nawet stworzyć forum, dlatego używają gotowców z internetu, lub w przypadku forum używają darmowego hostingu, gdzie wszystko jest łatwe w obsłudze.
Ale przynajmniej autor tematu, mógł zakupić za to marne 3 zł forum i postawić je na silniku mybb.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wiem, ale to co wstawiłem tutaj pisałem ok. 2 minuty. To i tak nie jest zapowiedź taka już ukończona, przedstawiłem tu że zaczynamy pracę nad projektem. To są początki które zaczynamy od 4 lat wygrzebywać a pracujemy nad tym od wczoraj..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wiesz, ale pisząc zapowiedź powinieneś się rozpisać, zapowiedź tłumaczy jaki będzie serwer.
Nie wszyscy będą wiedzieć o co chodzi przez co będziesz tracił reputacje na serwerze.

Więc na Twoim miejscu, dawno bym zrobił edycję tego tematu i ładnie, czytelnie i nie kolorowo przedstawił argumenty jakie będzie serwer posiadał.
Nawet jeżeli będzie to GameMod z internetu, to i tak napisz przynajmniej prawdę i co będzie on posiadał.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobrze, zrobię edycję jak będę miał czas. Nie wiedziałem że weźmiecie to tak na poważnie, bo chciałem tylko pokazać że zaczynamy nad tym prace. Jak będziemy znać datę otwarcia serwera na pewno będzie ta reklama lepsza.

Pozdrawiam.

//Proszę o wyrzucenie tego tematu do kosza ponieważ pomyliłem fora.

Edytowane przez Mlodyy
Pomylenie fora, proszę o wyrzucenie tematu do kosza.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.