Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

7_clua.png

Community LUA - forum programistyczne tworzone z myślą o pomocy i rozwijaniu umiejętności z zakresu języka skryptowego LUA. Na forum panuje luźna atmosfera, przyjazna użytkownikom Administracja, która służy pomocą w zakresie LUA oraz organizacji całego serwisu. Jeśli masz problem napisz, a społeczność naszego forum chętnie Ci pomoże - pamiętaj, aby w miarę możliwości również pomagać, bo przecież o to chodzi. U Nas możesz pochwalić się swoimi umiejętnościami zamieszczając swoje skrypty. Jeśli oferujesz swoje usługi, szukasz ekipy lub służysz pomocą, znajdzie się miejsce na założenie odpowiedniego tematu z ogłoszeniem. Chcesz się zareklamować? - śmiało, są do tego przeznaczone działy, możesz również skontaktować się z Administracją w sprawie wymiany bannerami reklamowymi. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
11 minut temu, DaGaXeR napisał:

Pawno stworzyli Ci, którzy używają tego prawie co dzień. Z tego co wiem nie zaoferujesz pomocy "uczniom" LUA samemu nim będąc.

Ja jestem głównym pomysłodawcą. Jestem uczniem, a nie ma żadnego konkretnego serwisu poza anglojęzycznym mtasa.com na ten temat, więc postanowiłem coś takiego stworzyć. Na pokładnie jest już 2 zaawansowanych programistów, którzy będą pomagać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
O 8.03.2016o08:38, Exive Group (c napisał:

Całe forum wygląda bardzo dobrze, administracja jest ogarnięta. Może i nie ma graczy, ale nie ma się co denerwować, na pewno przybędą ;D

Napisałeś to jakby otwierał jakiś serwer - bezsens. Przecież to jest forum, jacy gracze?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przepraszam, źle się wypowiedziałem. ;)

Godzinę temu, Bartcislaw napisał:
  • I ty zakładasz forum programistyczne? Jak to mówią Internet składa się z samych specjalistów i właśnie o to dowód. 

Gdybyś przeczytał post:

Na pokładnie jest już 2 zaawansowanych programistów, którzy będą pomagać.

Edytowane przez Exive Group (c

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
15 godzin temu, Bartcislaw napisał:
  • I ty zakładasz forum programistyczne? Jak to mówią Internet składa się z samych specjalistów i właśnie o to dowód. 

O 7.03.2016o20:29, grzegorz00 napisał:

Ja jestem głównym pomysłodawcą. Jestem uczniem, a nie ma żadnego konkretnego serwisu poza anglojęzycznym mtasa.com na ten temat, więc postanowiłem coś takiego stworzyć. Na pokładnie jest już 2 zaawansowanych programistów, którzy będą pomagać.

Hmm, gdybyś umiał czytać komentarze to już odpowiedziałem na to. Co prawda pisze swoje skrypty, służę również pomocą na forum, obecnie tworzy swój skrypt powoli od podstaw, piszę poradniki, ale cóż... Człowiek się uczy całe życie jak to mówią.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
O 12.3.2016o22:15, Bartcislaw napisał:

Przytoczę Ci historię Pawno.PL . W SAMp grałem przy wersji 0,1b gdzie do gry wystarczyła mapa z komedą /lv a człowiek się nie nudził... Jednak nie o tym mowa. Od samego początku nie miałem zielonego pojecia o istnieniu języka Pawn, aż do czasu gdy napisał do mnie NeMoO i powstało to forum. Przy jego zakładaniu nie widziałem róźnicy pomiędzy Pawn, a Pawno... Oczywiście z biegiem czasu przeglądałem dział problemy i czytałem poblemy innych moja wiedza z dnia na dzień rosła jednak nie zapominajmy o fakcie, że na początku nie miałem o tym wszystkim zielonego pojęcia.

Oczywiście forum o tematyce LUA to bardzo dobry pomysł, jednak na prawdę trzeba włożyć dużo pracy w projekt, mieć cierpliwość a dodatkowo robić swoje nie przejmując się innymi.

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.