Skocz do zawartości
LeSzczurek

Revolution Gaming (aka ToS)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. 

Wystawiam Wam dzisiaj mapę, którą sam osobiście stworzyłem od zera. 
Mapa zawiera wiele elementów DM oraz Freeroam, troszkę RP, Trucka itd. 

Głównymi atrakcjami serwera są: RaceDM i Counter-Strike. 

RaceDM to znają wyjadacze MTA, a Counter-Strike to powiedzmy.. próba przeniesienia CS'a do SA-MP. Wyszło nawet, ale jak to wiadomo - nigdy nie dorówna to prawdziwej grze. 

Mapa zawiera elementy poprzedniej wersji gamemodu, na które mam zgodę. 
Wystawiam ją dlatego, że nie jest mi potrzebna już - nie pawnuję. 

Uprzedzam, że za chwilę rozpocznie się lawina hejtu od kilkunastu/dziesięciu osób - więc proszę moderatorów o sprawiedliwe kary. 

Sama mapa nie zawiera bazy danych - nie posiadam jej. 
Mapa zawiera nieznany mi błąd, który powoduje crash kompilacji - jak ktoś znajdzie to super :) 

Ogólnie nie napisałem do niej jakiegoś poradnika, więc lepsi programiści na pewno sobie z tym poradzą - czytając kod. 

Mapa nie jest jakoś hiperekstra - zawiera wiele niedociągnięć, które nie zostały naprawione, na pewno trzeba ją zoptymalizować - ale to już zajmą się tym Ci, którzy będą chcieli :) 

Zezwalam na wszystko, prócz rozpowszechniania bez mojej zgody i zmiany autora gamemodu. 

Tutaj wrzucam paczkę z całą mapą: 

DOWNLOAD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No Midzi, całkiem niezła praca. Całkiem ładnie wygląda ten gamemod z poziomu gry - ale z poziomu kodu czterech liter nie urywa. Ten kod można byłoby o dużo bardziej skrócić, a nie pisać milion takich samych linijek, widziałem system osiągnieć - po prostu masakra, tworzenie 54546654564546 kolumn do głupich osiągnięć, można byłoby je zrobić tak, że po prostu jedną linijką kodu dodajesz jedno osiągnięcie - dużo prostsze i wygodniejsze rozwiązanie. Po za tym, nie wiem czy mnie pamiętasz ale tu Mlody954 :P Byłes ViceHeadem na moim staaaaaaaaaaaaryyyyyyyym serwerze, oraz serwerze pana PaweL :P , w sumie jestem z Ciebie dumny, że napisałeś własnego gamemoda, pozderki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.