Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

z2acxBd.png
 
uGaming Role Play to nowo powstający projekt na platformie SAMP. Wiele rzeczy jest starannie wykonywane, po to by użytkownicy mogli się cieszyć jakością rozgrywki. Ekipa projektu jest wystarczająco doświadczona, by zapewnić warunki do dobrej rozgrywki. Jest to projekt, chcący pokazać społeczności SAMP, że to jeszcze nie koniec istnienia platformy w świecie Role Play. Miejsce rozgrywki to Los Santos - tak wiemy, że jest to miasto duchów, gdzie 70% dzielnic jest pustych. Jednak my jesteśmy przekonani, że uda nam się rozłożyć rozgrywkę na całe Los Santos. Rozwijamy skrypt na sto procent naszych możliwości, chcemy aby nasz projekt osiągał bardzo wysoki poziom rozgrywki, a także przyciągał graczy. Chcemy także, aby wszystkie organizacje wchodziły w interakcje, by urozmaicić grę, a także dzięki temu organizować imprezy, eventy itp. Naszym priorytetem będzie odwzorowanie klimatu, a także obiektów takich jak występują w Los Angeles. Centrum to prawdziwe bogactwo, malownicze bilbordy, a także aleje gwiazd. South Central będzie najbardziej odwzorowane na Los Angeles, czyli panujące tam walki i przestępczość będą przedstawiały południowe ghetto. 
 
58714043795885157278.png
 
Skrypt serwera jest bardzo dobrze dopracowany, posiada on wiele systemów, które z pewnością poprawią rozgrywkę na serwerze. Programista, który tym się zajmuję bardzo dobrze zna jego tajniki, przy tym czuwa nad jego ulepszaniem i poprawianiem w razie potrzeby.
Oto kilka systemów, które występują w skrypcie:
 
  • System tworzenia obiektów IN-GAME to każdemu dobrze znany system umożliwiający tworzenie obiektów, a także interiorów dla biznesów, domów czy innych budynków. Działa to na zasadzie komend, które dodają, edytują, zapisują obiekty na serwerze. Oczywiście jest też możliwość nakładania tekstur na dany obiekt.

 

  • System grup to znany system, który ma za zadanie dodawanie oraz obserwowanie grup ukrytych pod komendą /g. Każdy gracz może należeć do max. 3 różnych grup, a gracz z Kontem Premium będzie mógł być w 5 grupach, co przyniesie mu większe zyski.

 

  • System telefonów, umożliwiający kontakt In Character pomiędzy użytkownikami. Rozbudowany, niezawodny system, który pomaga w wielu sytuacjach. Jak na ten czas do wyboru jest jeden telefon, lecz to się zmieni. Każda postać ma swój unikalny numer, na który można dzwonić, wysyłać sms czy wymieniać się vCard'ami.

 

  • System animacji po postrzale to opcja urzeczywistniająca grę. Po zadaniu odpowiedniej liczby obrażeń nasza postać klęka na ziemi krwawiąc. System ten z pewnością zwalcza łamanie regulaminu, a także poprawia rozgrywkę na serwerze.

 

  • Tuning i dodatki do pojazdów - system pozwalający na unikalny tuning naszego samochodu. Dotychczas na serwerze są dostępne wszystkie części tuningowe. Do naszego skryptu zostały także dodane dodatki takie jak: alarm, przyciemniane szyby, immobiliser czy zestaw audio. Części te można zdobyć w warsztacie samochodowym.

 

  • Obiekty przyczepiane do postaci to dodatek umożliwiający urozmaicenie wyglądu swojej postaci, a także jej ukryciu (maska). Po założeniu przedmiotu "Maska" nasz nick się ukrywa pod nazwą (np. Nieznajomy AA4324).


 

Prezentujemy Wam kilka screenów, które przedstawiają systemy na naszym serwerze. Jest to oczywiście mała część w porównaniu do tego co niebawem będziecie mogli zobaczyć na forum w nowych newsach od zarządu projektu.

 

 

Spoiler

 

81800642592334343894.png

 

46116195970940966318.png

 

79988494608917835307.png

 

09310318209325436874.png

 

29552137916087568848.png

 

05538159327687218975.png

 

01305367702548518491.png

 

 

 

 

77824361199135963574.png
 
Forum projektu jest postawione na każdemu znanym IP:Board. Styl jest ciągle ulepszany, by zdobyć ten idealny układ. Na forum oczywiście można znaleźć Panele Gracza, które pozwalają na podgląd postaci. Znajdziesz w nich możliwość podglądu: ogólnych statystyk postaci, grup, w których postać ma jakąś posadę objętą, przedmioty postaci, a także pojazdu jakie ona posiada. Nad forum będzie czuwała grupa supportu, a także grupa moderatorów, którzy będą mieli za zadanie czyścić forum z spamu, botów oraz wątków/postów niezgodnych z regulaminem. Na forum można znaleźć też opcje "Zgłoszenia", gdzie można zgłaszać prośby czy też błędy.
 
 
21719486952825593945.png
 
Branża rozrywkowa na naszym serwerze jest ciągle ulepszana. Mamy zamiar wprowadzić coś nowego nie tylko książki i muzyka. Jest to "projekt", który ma na celu urozmaicić grę na serwerze, a także będzie to możliwość na zarobienie sobie kilku dolarów. Wszystko będzie wyjaśnione niebawem na forum, gdzie będziecie mogli zauważyć kilka nowych propozycji od nas.
 
Organizacje Przestępcze także będą miały zapewnione urozmaicenie gry na South Central. Kilka projektów, które chcielibyśmy wprowadzić na serwer z pewnością Was nie znudzą, a tym bardziej polepszą grę. Możliwość zarobku, a także większa szansa na zawładnięciem nad tą całą częścią Los Santos. 
 
Organizacje Publiczne będą często sprawdzane, by nie natknąć się na ludzi bez jakiejkolwiek wiedzy na temat gry Role Play. Mamy zamiar stworzyć integrację w grze pomiędzy wszystkimi rodzajami organizacji, a także branży rozrywkowej. Większości władzy nad tym będzie sprawował burmistrz, który będzie organizował różnego typu imprezy w Los Santos. W naszym projekcie występują 4 organizacje publiczne, bez których gra na Role Play byłaby bez sensu: Los Santos Police Department, Goverment of Los Santos, Los Santos Medical Center oraz Los Santos News. 
 
Przedsiębiorstwa będą najpopularniejszą propozycją zarobku na serwerze. Każdy kto będzie chciał mieć swój własny sklep, firmę transportową czy inne będzie musiał złożyć aplikację na forum opisując kilka ważnych rzeczy związanych właśnie z prowadzeniem firmy. Tak jak i w innych rodzajach organizacji będziemy próbowali jak najbardziej polepszyć grę w biznesach, ponieważ nie chcemy tylko i wyłącznie /duty i AFK.
 
Start forum w dniu 19.03.2016 (tj. Sobota) o godzinie 15:00! Zapraszamy wszystkich!
 
Edytowane przez SarOneK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O kur..de jakie innowacje. "System tworzenia obiektów IN-GAME", "System grup", "System telefonów", "System animacji", "Tuning i dodatki do pojazdów", "Obiekty przyczepiane do postaci". :o

8 godzin temu, McCavish napisał:

na jakim skrypcie z neta działacie?

c-rp, na samych podstawach rp i to nie do końca, bo jest tam wiele braków z którymi sobie nie poradzą, "programista" kompletnie nic nie ogarnia.

Nie polecam zawracać sobie głowy tym projektem, bo zanim go oficjalnie otworzą będą już zmęczeni problemami z którymi nie będą mogli sobie poradzić i zapał do tworzenia zaniknie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Asterek napisał:

Ja tam chyba sobie tam wejdę bo się ciekawie zapowiada. A skąd wiecie, że to crp? Te systemy to tylko podali na wstępie, wszystko pewnie będzie w kolejnych newsach kolego :).

Po aplikacji panelu gracza.

 

2 godziny temu, SarOneK napisał:

Dlaczego myślisz, że się nam nie uda? Nie wiesz nawet jakie mamy podejście do tego projektu @Mezir

Ja to wiem.

1 godzinę temu, Winekxd napisał:

Wydaje mi się że Mezir jest wręcz przekonany że gdzieś w Panelach jest Backdoor, prawda? ;>

Oddalam to pytanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę nikogo krytykować tutaj z ekipy ale nikomu z Was nie polecam granie na tym serwerze - dlaczego? Mianowicie tak jak to wyżej inni napisali nie mają żadnego budżetu a właściciel serwera twierdzi, że jakiś sponsor zakupi mu tego VPS'a i to jeszcze na jego dane.  :mrgreen: A tak poza tym to nie posiadają oni autorskiego skryptu gdzie się prezentują tym, że owy mają oraz logo jest edytowanym logiem mojego znajomego.
Nie chce nic mówić ale po prostu po rozmowie z właścicielem doszedłem do wniosku, że nie myślą poważnie o tym projekcie.
Myślę, że nie przemyśleli tego i sądzą, że z takim podejściem coś osiągną. 

9 godzin temu, Asterek napisał:

Ja tam chyba sobie tam wejdę bo się ciekawie zapowiada. A skąd wiecie, że to crp? Te systemy to tylko podali na wstępie, wszystko pewnie będzie w kolejnych newsach kolego :).

No szkoda żebyś nie wszedł jak jesteś tam w ekipie. :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Asterek napisał:

Spoko, przyjmujemy twoją opinię na klatę :)

Nie no jednak zabawny jesteś. Nie ma to jak uchylanie się od tego, że jest się w ekipie danego projektu. :D Ale dzięki, że przyjmujecie moją opinię ale tak jak napisałem nie widzę przyszłości dla tego projektu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Asterek napisał:

Nie uchylam się :)

Myślisz, że edytując komentarz tego nie będzie widać? Na moim cytacie wszystko jest widać, więc jak chcecie coś zrobić porządnego to lepiej zamknijcie ten projekt i nie twórzcie kolejnego pseudola, gdyż tym psujecie scenę RolePlay. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×