Skocz do zawartości
DaGaXeR

VPS na Mintshost..

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, potrzebuje informacji gdzie mogę podpiąć domenę, skąd wziąć pieprzone dane do logowania i chyba na razie tyle. Nic w tym ich śmiesznym panelu nie jest jasne. Dane w emailu przyszły niepełne, na PuTTy nie mogę się zalogować podając dobre IP (do łączenia się z panelem) oraz login root/moja nazwe uzytkowniak (probowalem dwa dla pewnosci) i haslo. WinSCP blad. Filezilla to samo. Wcześniej miałem w OVH dwa miesiące i chciałem porównać "jakość".. Nigdy więcej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

?

Wczoraj brałem starter i wszystko działa.

Domenę to konfigurujesz tam gdzie ją kupiłeś. A dane do HyperVM masz w mailu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 godzin temu, bocian941 napisał:

Żalisz się, że jesteś tak nierozumny aby ogarnąć ich panel czy boli cię napisać do ich supportu jak masz problem?

Stwierdziłem, że tu znajdę pomocnych ludzi. Niestety tacy jak Ty tylko jebną postem. Można zamknąć, bo ból dupy jest większy niż się spodziewałem. 

@up na pewno napisze w sprawie niekompletnego maila jak wrócę do domu

Edytowane przez DaGaXeR

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Twoje opisanie problemu to czysty ból dupy "Wcześniej miałem w OVH dwa miesiące i chciałem porównać "jakość".. Nigdy więcej.". Z resztą czego się spodziewałeś, że ktoś napisze ci "dopisz do hasła 4fT35 bo Ci ucięło"? Mimo faktu powiązania z firmą BH nie jestem jakoś osobą która lubi ich usługę serwerów wirtualnych, ale nie opisuję ich w ten sposób..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, bocian941 napisał:

Twoje opisanie problemu to czysty ból dupy "Wcześniej miałem w OVH dwa miesiące i chciałem porównać "jakość".. Nigdy więcej.". Z resztą czego się spodziewałeś, że ktoś napisze ci "dopisz do hasła 4fT35 bo Ci ucięło"? Mimo faktu powiązania z firmą BH nie jestem jakoś osobą która lubi ich usługę serwerów wirtualnych, ale nie opisuję ich w ten sposób..

Po prostu wyraziłem swoją opinię, inni i tak mają zapewne swoje zdanie. A gdzieś napisałem, że tego oczekuje? Spytałem się w skrócie, czy ktoś z użytkowników miał tam VPS'a i może napisać dwa zdania o tym. Chociażby gdzie wysyłają dane o VPS'ie. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.