Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Danonek97

[KOSZ]//del

Rekomendowane odpowiedzi

Co racja to racja.

Nie jest fair płacić komuś pieniądze za pracę... I te zaszczytne miejsce w zespole, który nie istnieje.

To tam jak by prezydent RP nie dostawał hajsu bo jest na chonorowym miejscu. A to, że ma rodzinę na utrzymaniu to niech się utrzymuje z 500+. ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
11 minut temu, Pietr napisał:

Co racja to racja.

Nie jest fair płacić komuś pieniądze za pracę... I te zaszczytne miejsce w zespole, który nie istnieje.

To tam jak by prezydent RP nie dostawał hajsu bo jest na chonorowym miejscu. A to, że ma rodzinę na utrzymaniu to niech się utrzymuje z 500+. ;)

No bo jak jest w zespole to chyba powinien to robić dla projektu czy nie racja? A nie za pieniądze na projekt, to tak jak by chciał aby projekt upadł za chwile... Ale mam nadzieję że znajdę taką ekipę która będzie zaangażowana w projekt i nie będzie odchodziła z projektu :) Ale jak napisałem w sprawie pieniędzy możemy się dogadać...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@SarOneK
Więcej przechwałek na temat tworzenia serwera niż samych serwerów :P
Każdy jeden robi serwer, każdy jeden zbiera ekipę, każdy pisze gamemod, każdy wykupuje VPS (modne ostatnio) tylko jakoś tych serwerów nie widać, później okazuje się, że ten pokłócił się z tamtym, a w ogóle to ani ekipy ani skryptu ani serwera i oferta "sprzedam wirtualną gotówkę" rozsiana po forach czy tam na allegro. Duża sława, duże pieniądze mało tematu :)

3 godziny temu, Danonek97 napisał:

(...)
Jakich osób szukam:
- Programisty Pawn
- Webmastera
- GameMastera
- Obiektera
- Grafika
- Supporta
(...)

Gdzie kucharek sześć tam nie ma co jeść :)

(...) Mogę także zapłacić za prace ale to by było troszkę nie fer bo ma miejsce w ekipie i jeszcze będę płacił ale możemy się dogadać jakoś oczywiście ;). (...)

3 godziny temu, Pietr napisał:

Co racja to racja.

Prezydent RP ma inny zakres obowiązków, co przekłada się na czas ich wykonywania w związku z czym niemożność podejmowania pracy zarobkowej i do tego ewentualny konflikt interesów.

Tworzenie czegoś takiego jak serwer gry należy traktować raczej hobbystycznie, to nie jest biznesowe/dochodowe przedsięwzięcie (a przynajmniej z założenia tak nie powinno być, a że niektórzy kradną kasę graczy, która de facto powinna być przeznaczana na cele statutowe, czyli utrzymanie serwera, no to trochę nieładnie, delikatnie mówiąc). Serwer SA-MP jest zbyt małym i nierentownym projektem, chyba że ktoś ma przebicie i jest złodziejem, ale i tak dużo nie da się na tym zarobić :)

Jak ktoś nie ma pinionszkuf to na Pawn raczej ich nie zarobi, więc niech sobie pójdzie do normalnej pracy :)

[...] jestem na wszystko przygotowany, mam także sporo pieniążków bo pracuje i zarabiam 1,5 tysiąca na miesiąc więc na projekt mam pieniądze... (...)

1500 zł / miesiąc na serwer to już trąci przesadą :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
16 godzin temu, Winekxd napisał:

Właściwie łatwiej byłoby napisać kogo NIE szukasz xd :)

Gdyby na forum były statystyki z nadawania 'łapek w dół' podejrzewam, że to ty zajmowałbyś w rankingu pierwsze miejsce.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oferujesz miejsce w ekipie, jesteś bardzo hojny. Zarabiasz 1,5k na miesiąc, to jasne, że nie będziesz płacił, bo samo wynajęcie mieszkania kosztuje ponad 2k zapewne. Zyski 100% dla Ciebie, za pracę 6 osób. Do mieszkania chcesz sobie dołożyć? :D Kolejna pseudo oferta, gdzie ktoś szuka jeleni, by na nich zarobić, ew. "kolegów" których wykorzysta za "szczytne" miejsce w zespole. Dodatkowo poleci do kosza za zły tag. :D Te pierwsze zdanie jest mistrzowskie, ja je odbieram tak. Ktoś chce mnie namówić na pracę w grupie 6 osobowej dla osoby siódmej, która zbiera ewentualne zyski i nic nie robi, bo skoro 6 osób będzie zgranie pracować, jego pomoc nie będzie potrzebna. W prawdzie oferujesz tylko pierwszą ratę, bo przy zgranej ekipie reszta opłacana jest z zysków, a nie własnych pieniędzy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

§ III Posty
1. Posty kilkuwyrazowe i zbaczające z tematu będą karane.
(...)
5. Nie pomagaj na siłę, jeśli nie masz pojęcia o danym temacie nie wypowiadaj się i nie komentuj innych wypowiedzi.

@DaGaXeR Aleś się rozpędził, aż za daleko. Z tych prywatnych wycieczek powstanie tutaj za chwilę Moda na sukces (tytuł akurat nawiązuje do sytuacji :P), co zdecydowanie konstruktywne nie jest, a jak widać, posty na forum z założenia muszą być konstruktywne :) Pisanie w tego typu ofercie o swoich zarobkach jako jakiś argument na coś jest w gruncie rzeczy bezcelowe, a świadczy nawet o czymś niepożądanym - ograniczona ilość czasu i wytrwałości, z uwagi na przejście na kolejny etap życia, przez co nie jeden odszedł od SA-MP :)

Zarówno oferta jak i sposób jej prezentacji jest nieprzemyślana, proponuję poprawić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
6 godzin temu, Nieznajoma napisał:

Gdyby na forum były statystyki z nadawania 'łapek w dół' podejrzewam, że to ty zajmowałbyś w rankingu pierwsze miejsce.

• Rejestracja niedziela o 20:53

Weź mi mi jeszcze smutno będzie :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, Danonek97 napisał:

Chciałem powiadomić że już nie szukam ekipy bo nie tworzę projektu zrezygnowałem.

Przykro będzie tym, co mogli załapać się na Twój dar od losu. Nie rezygnuj tak szybko, tylko po prostu przemyśl jak to wygląda i co na prawdę możesz zaoferować.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.