Skocz do zawartości
eVenoX

evCreation.pl - project of your dreams..

Rekomendowane odpowiedzi

YSMrrQI.png

Cześć wszystkim! Chciałbym zaprezentować stronę WWW przedstawiającą moją ofertę w programowaniu. Cały serwis został wykonany od „zera” przeze mnie. Ciągle się rozwijam i poszerzam swoje doświadczenie poprzez przyswajanie nowych wiadomości o kodowaniu.

Czym się wyróżniam?

Tworzę przede wszystkim projekty na czas. Jestem osobą kreatywną, szczerą i uczciwą. Jeśli wiem, że danej pracy nie uda mi się wykonać, mówię o tym wprost dla zleceniodawcy, a nie owijam w bawełnę.

Co oferuję?

Mam do zaoferowania szeroką gamę usług. Począwszy od tworzenia stron startowych, portfolio, wizytówek, kodowaniu stron WWW, kończąc na edytowaniu szablonu pod dany silnik. Masz pomysł na stronę, ale nie wiesz jak go zrealizować? Skontaktuj się ze mną!

Płatność za pracę

Nie biorę bardzo dużych kwot za wykonanie pracy, jednak małe, symboliczne. Pieniądze zarobione na projektach chciałbym przeznaczyć na dalszy rozwój serwisu. Przyjmuję jak na razie takie płatności jak: SMS, doładowanie, PaySafeCard.

Adres strony: evCreation.pl

Wszelki kontakt też się tam znajduje [!]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To już nie można zrobić jakiejś powiedzmy pseudo galerii u siebie na stronce, trzeba fotki zamieszczać w zewnętrznym linku? Bardzo nie fajnie. Zrób w zakładce portfolio linki do stron, które zrealizowałeś, o ile są one gdzieś w sieci, a jeżeli nie to po prostu zrób galerię z obrazkami.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
9 godzin temu, Bantu napisał:

To już nie można zrobić jakiejś powiedzmy pseudo galerii u siebie na stronce, trzeba fotki zamieszczać w zewnętrznym linku? Bardzo nie fajnie. Zrób w zakładce portfolio linki do stron, które zrealizowałeś, o ile są one gdzieś w sieci, a jeżeli nie to po prostu zrób galerię z obrazkami.

Dobry pomysł. Też mi się nie podoba tak jak teraz jest, ale to wersja "beta". Zrobiłem to, żeby chociaż było, ale pracuję nad nowym designem portfolio. ;)

Dzięki podesłaną propozycję.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.