Skocz do zawartości
Winekxd

[Propozycja] Dodania Działów Amxmodx | SourceMod

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, tak jak w temacie moją propozycją jest stworzenie działów przeznaczonych dla amxmodx oraz sourcemod. Jak Kolega (◕‿◕)  napisał może i to prawda na forum jest kilka osób które interesuje ów temat. Jednakże chodzi mi bardziej o zachęcenie nowych użytkowników do odwiedzania naszego forum i dołączenia do społeczności. Tworząc dobre ciekawe poradniki, estetyczne paczki dostępne tylko na PAWNO możemy  zebrać całkiem pokaźną rzeszę fanów. Zawsze warto jest zaryzykować nikogo to nic nie kosztuje, osobiście mogę zająć pieczę nad działem. Moderować co się nadaje co jest plagiatem w przyszłości można pomyśleć też nad udostępnieniem unikatowych pluginów jakie posiadam.

Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co jak co, ale to jest forum pawno.pl, więc nazwa zobowiązuje całość i nie szufladkuje tylko GTA - trochę dziwnie nawet wyszło. Squirrel, lua, pawn. Szkoda, ze pawn tylko obecnie do sampa. :D 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gdybyś chciał to byś już dawno napisał coś na temat pluginów do CSa, a jak na obecną chwilę nic na ten temat z Twojej czy kogoś innego strony nie widzę, więc albo jestem ślepy i trzeba mnie oświecić, albo faktycznie nic nie ma. Skoro nic nie ma na ten temat to widocznie jest znikome zainteresowanie tym tematem. Małe zainteresowanie jest, bo nie ma działu? Możliwe.
Działu nowego jak na razie nie ma sensu zakładać, bo jak na razie widzę to wyraziłeś jakąś tam chęć, która może minąć za tydzień.
Jeżeli chcesz coś napisać na forum na temat modów do CSa czy czegokolwiek związanego z programowaniem, ale nie ma na to działu to polecam pisać tutaj http://pawno.pl/forum/44-j%C4%99zyki-programowania/ najlepiej gdy się pojawi przy nazwie tematu jakiś tag np. [AMXMODX], [CS:GO] itd. Wtedy gdy się pojawi stosunkowo dużo tego rodzaju tematów, które będą miały ogólną rację bytu to zrobi się odpowiedni dział, jak na razie nie widzę sensu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.