Skocz do zawartości
IsAmUxBass

Wymiana karty graficznej

Rekomendowane odpowiedzi

Łączę się w bólu i smutku. 64-bitowa szyna? Taką samą to chyba integra ma.

Tyle dobrego, że pamięci DDR5. Weź skubnij jakiegoś grosza u kup jakiegoś GTX'a.

A co do tematu to... Ciężko powiedzieć. Wersja 1GB OC posiada chłodzenie aktywne specjalnie pod OC, ale tylko 1GB pamięci. Zaś wersja 2GB ma więcej pamięci, ale chłodzenie pasywne. Co prawda można podkręcić kartę. Ale nie mam pewności czy chłodzenie pasywne da radę.

Więc jak głównie CS:GO to wersja z 1GB.

To jest moja prywatna opinia. Więc proszę mnie nie hejtować tylko wyrazić swoją opinię, którą kartę wybrać. ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie mam co dokładać do lepszej karty graficznej jak mam bardzo słaby procesor.  Mógłbyś zaproponować jakąś kartę sam ?

O 25.03.2016o19:12, Pietr napisał:

Łączę się w bólu i smutku. 64-bitowa szyna? Taką samą to chyba integra ma.

Tyle dobrego, że pamięci DDR5. Weź skubnij jakiegoś grosza u kup jakiegoś GTX'a.

A co do tematu to... Ciężko powiedzieć. Wersja 1GB OC posiada chłodzenie aktywne specjalnie pod OC, ale tylko 1GB pamięci. Zaś wersja 2GB ma więcej pamięci, ale chłodzenie pasywne. Co prawda można podkręcić kartę. Ale nie mam pewności czy chłodzenie pasywne da radę.

Więc jak głównie CS:GO to wersja z 1GB.

To jest moja prywatna opinia. Więc proszę mnie nie hejtować tylko wyrazić swoją opinię, którą kartę wybrać. ;)

Edytowane przez IsAmUxBass

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ogólnie beka. To zainwestuj w procesor. CS GO zżera głównie procka. Równie dobrze możesz kupić jakąś i5 (np. 4590 - ja mam taką) z zintegrowaną kartą graficzną i będzie ci dobrze działał. ;)

Paczaj: 

Edytowane przez skyvoo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.