Skocz do zawartości
Danonek97

[Oferuje]Sponsoring

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim użytkownikom!

Więc przejdzmy do rzeczy, szukasz może sponsora który zasponsoruje ci projekt/serwer? Napisz do mnie a na pewno się dogadamy, tworzyłem wiele projektów także byłem w administracji w jednym serwerze DM. Mam do wydania 50zł na pewno się komuś przyda, a za to chciałbym rangę "Właściciel", "Zarząd" zależy jakie serwer/projekt ma rangi... możemy także się dogadać, chciałem tworzyć swój serwer ale jednak rezygnuje i temu piszę ten post bo nie wiem na co wydać kase a chce dołączyć do ekipy i mam nadzieję że komuś się przydam... Jesteś zainteresowany napisz, a się nie zawiedziesz.... Oczywiście chciałbym dopisać że na SA:MP jestem od wersji 0.3b ale często zmieniałem nicki.

Kontakt:

Skype - danonek.97

GG - 58599000

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wbij na pierwszy lepszy serwer. Napisz, że za 50zł chcesz Właściciela. To od razu dostaniesz. ;)

A do tematu.

To oferujesz te 50zł co miesiąc i przelewem? Czy w SMS. :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, Pietr napisał:

Wbij na pierwszy lepszy serwer. Napisz, że za 50zł chcesz Właściciela. To od razu dostaniesz. ;)

A do tematu.

To oferujesz te 50zł co miesiąc i przelewem? Czy w SMS. :D

Jak na teraz mogę zapłacić 50zł, a pózniej po 30zł przelewem oczywiście i nie chce serwerów zaśmiecić bo będę miał złą opinie...

Edytowane przez Danonek97

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
29 minut temu, Danonek97 napisał:

Jak na teraz mogę zapłacić 50zł, a pózniej po 30zł przelewem oczywiście i nie chce serwerów zaśmiecić bo będę miał złą opinie...

Serio opinią się przejmujesz? Mnie nazywają podszywaczem, podróbą, bo nazywam się Mariusz i na wielu forum mam nick Mario - tyle wystarczy by stać się najgorszym odrzutkiem. :D Nie zszarga Ci nic takie pisanie, jeśli będziesz pisał do administratorów na PW. Jeśli to nie są dzieci, to zachowają to dla siebie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, DaGaXeR napisał:

Serio opinią się przejmujesz? Mnie nazywają podszywaczem, podróbą, bo nazywam się Mariusz i na wielu forum mam nick Mario - tyle wystarczy by stać się najgorszym odrzutkiem. :D Nie zszarga Ci nic takie pisanie, jeśli będziesz pisał do administratorów na PW. Jeśli to nie są dzieci, to zachowają to dla siebie.

Aha, dzięki za radę :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
17 godzin temu, knapek14 napisał:

Serio?! Nikt Ci za taki hajs nie da rangi własciciela ;)

17 godzin temu, (◕‿◕) napisał:

W ciągu kilku godzin od zakładania serwera do SA-MPa przez MTA przeszedłeś do sponsorowania serwerów. Co Ty za to 30 złoty chcesz kupić? Chyba nawet na serwer nie będzie

Co wy gadacie wchodzi na pierwszy lepszy "PROFESJONALNY PROJEKT*' i oferuje 50zł każdy da mu rangę jaką zechce jeśli dobrze to rozegra

*- Zwykły Pseudol założony bo dostali bana na mruczniku

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.