Skocz do zawartości
Heros

Symulator farmy w SA:MP?

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,  od kilku dni chodzi mi po głowie myśl aby stworzyć serwer o tematyce związanej z farmą. Czyli sianie, zbieranie plonów a później sprzedaż. Nie widziałem jeszcze takiego serwera wiec może się uda. Jedynym minusem jest fakt iż w GTA jest tylko jeden kombajn/traktor co uniemożliwia rozwijane gospodarki poprzez zakup lepszych maszyn. Jak myślicie mogłoby się udać?  Może macie jakiś ciekawy pomysł co taki gracz jeszcze mógłby robić na serwerze?  Czekam na opinie/odpowiedzi. :-)

Edytowane przez Heros

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

. Jedynym minusem jest fakt iż w GTA jest tylko jeden kombajn/traktor co uniemożliwia rozwijane gospodarki poprzez zakup lepszych maszyn. 

A dodatki? możesz doczepiać do pojazdów obiekty i w ten sposób ulepszać dodatkowo możesz w własnym zakresie zmieniać maksymalną prędkość pojazdu (zależnie od ulepszenia traktoru, kombajnu) etc. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pomysł ciekawy ale czy gracze się tym zainteresują nie mam pojęcia. Ja osobiście to bym nie grał na takim serwerze ponieważ z czasem rozrywka zrobiła by się monotonna ale jakby dodać aspekty które by ten problem wyeliminowały to jak najbardziej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Fizycznie fakt, masz tylko jeden model traktora i kombajnu. Jednakże możesz przyczepiać do niego obiekty, zwiększać zasięg zbierania plonów, tworzyć różne textdrawy (np. kokpit czy coś)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
13 godzin temu, Virelox napisał:

Pomysł ciekawy ale czy gracze się tym zainteresują nie mam pojęcia. Ja osobiście to bym nie grał na takim serwerze ponieważ z czasem rozrywka zrobiła by się monotonna ale jakby dodać aspekty które by ten problem wyeliminowały to jak najbardziej.

Sprowadzanie multiplayer-a do rozgrywki jednoosobowej jest marnotrawstwem podstawowej możliwości multiplayer-a - interakcji z innymi graczami online.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.