Skocz do zawartości
DaGaXeR

[ROZWIĄZANY]Dziwny błąd

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem o co chodzi. Jak zwykle wbijam na serwer by coś przetestować, a tu takie cudo. Nie mam stworzonych żadnych markerów, pickupów itd. Mam wyłączone Rockstarowe interiory. Zawsze było dobrze, tylko teraz jak wszedłem zauważyłem coś, co nie ma prawa bytu. Nawet nic w pobliskich kordach nie mam w kodzie.

xbOpEIv.png

Wyszedłem z gry. W sumie mogłem dodać zdjęcie interiora do którego się wchodzi. Wbijam, podjeżdżam, nie ma. :o Dalej poczekam może ktoś wyjaśni mi dlaczego tak się stało.. Dodam, że mam crashdetecta i nativecheckera i nic nie było podczas przechodzenia przez "drzwi".

Edytowane przez DaGaXeR

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Myślę że jest to błąd z którejś aktualizacji SA:MP.. Pamiętam że kiedyś na konkurencyjnym forum (Zagranicznym) był podobny błąd z wejściem do budynku w Las Venturas
W server.cfg nie liczyłbym na znalezienie czegokolwiek :D 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zakładam, że usuwasz je w OnGameModeInit() i zakładam, że skończył Ci się jakiś limit przez co OnGameModeInit nie wykonał się do końca. Wrzuć tam pełno printów i zobacz czy się wszystko wykonuje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
14 godzin temu, Virelox napisał:

Pokaż server.cfg

To nie ma nic do rzeczy.

6 godzin temu, Sim00n napisał:

Zakładam, że usuwasz je w OnGameModeInit() i zakładam, że skończył Ci się jakiś limit przez co OnGameModeInit nie wykonał się do końca. Wrzuć tam pełno printów i zobacz czy się wszystko wykonuje.

Wrzuciłem na koniec i przeszło wszystko.

Dobra, można zamknąć. Drążyłbym temat gdyby nagle zaczęło się robić tego więcej, ale był to pojedynczy przypadek, a nie cała seria. :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Może w server.cfg ma skrypt na to wchodzenie do interiorów bo wiem że kiedyś to było dołączone.
Dlatego chciałem aby pokazał server.cfg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.