Skocz do zawartości
Virelox

Rozwiązywanie problemów z Multi Theft Auto

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć!
Zauważyłem że wiele osób ma problem z Multi Theft Auto i zakładają tematy gdzie rozwiązanie mają już pod samym nosem.
Tak więc jak ułatwić sobie rozwiązywanie problemów z Multi Theft Auto? Już tłumaczę.
Praktycznie każdy komunikat zwraca kod błędu który zazwyczaj jest pisany w nagłówku a kod błędu znajduje się w nawiasie kwadratowym.
Gdy już mamy ten kod błędu przechodzimy na stronę https://wiki.multitheftauto.com/wiki/Error_Codes i sprawdzamy czego dotyczy błąd, i stosujemy się do poleceń tam zawartych.
Natomiast jeżeli to rozwiązanie nie pomoże wystarczy zapytać wujka google i wpisać przykładowo taką fraze "mta sa ["kod błędu"] error" a google wyświetli nam masę tematów gdzie czeka na nas gotowe rozwiązanie. Myślę że skorzystacie z tej opcji i chociaż trochę uda mi się zatrzymać spam banalnymi problemami które się tu pojawiają.
Natomiast jeżeli ktoś ma problem z językiem angielskim niech napisze tutaj kod błędu poda jakieś dodatkowe informacje a problem postaramy się rozwiązać.

Pozdrawiam.

Edytowane przez Virelox

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No ok, to piszę tutaj. 

1582id0.jpg

Mam błąd o kodzie [CL25] i co mam niby z tym zrobić? Na tej stronie co podałeś raczej nie ma rozwiązania na google co znalazłem to nie rozwiązało mojego problemu... Klikam 'Tak' nic się nie dzieje, klikam 'Nie' nic się nie dzieje tylko proces MTA jest włączony i proxy_sa (gta_sa nie).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, Nortal napisał:

No ok, to piszę tutaj. 

1582id0.jpg

Mam błąd o kodzie [CL25] i co mam niby z tym zrobić? Na tej stronie co podałeś raczej nie ma rozwiązania na google co znalazłem to nie rozwiązało mojego problemu... Klikam 'Tak' nic się nie dzieje, klikam 'Nie' nic się nie dzieje tylko proces MTA jest włączony i proxy_sa (gta_sa nie).

Czy ten błąd pojawia się z każdym włączeniem GTA czy tylko jednorazowo?
Z tego co można wywnioskować z tego błędu to wygląda na to że jak uruchamiasz gta to odpala się więcej niż jeden proces gry, z takim błędem się jeszcze nie spotkałem.
Spróbuj zrobić reinstall MTA jak i GTA jeżeli to nie pomoże przeczyść rejestr i wyczyść pliki tymczasowe. Jeżeli jednak będziesz miał z tym problem to zainstaluj GTA w innej lokalizacji i wskaż MTA nową lokalizację. Szczerze to błąd może leżeć po stronie gry jak i samego klienta MTA.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.