Skocz do zawartości
ReQ.

[TRUCK]Polish Truck Maxing

Rekomendowane odpowiedzi

Witaj! Interesuje Cię życie kierowcy ciężarowego? Marzyłeś o tym by zobaczyć jak to jest być kierowcą? Mamy coś specjalnie dla Ciebie!
Na początku kwietnia 2016 roku wystartował nowy projekt serwera truck. Nad projektem serwera pracowało kilka osób, by serwer nie posiadał błędów, a rozgrywka była na najwyższym poziomie.

UWtbBUq.png

GameMod posiada bardzo wiele ciekawych funkcji.

System tworzenia pojazdów

Przy pierwszym wejściu na serwer musimy sobie stworzyć ciężarówkę komendą pojazd. Do wyboru mamy Linnerunera, Tankera oraz RoadTrain'a.
CDwUEJt.png

Jeśli chodzi o stworzenie naczepy to podczepi nam się ona sama podczas ładowania towaru.

Modernizacja  pojazdów

W pojeździe możemy robić takie rzeczy jak odpalić silnik, zmienić tablice rejestracyjną, zapalić światła, otworzyć maskę, otworzyć bagażnik, użyć kanistra(jeżeli go posiadamy), sprawdzić cenę rynkową pojazdu, zapisać pozycję pojazdu(jeżeli prywatny), zaciągnąć ręczny w pojeździe oraz sprawdzić kto go ostatnio malował, holował oraz zaciągnął ręczny

gJ2YP4Q.png

System zleceń towarowych

System towarów pozwala nam na ładowanie towarów legalnych oraz nielegalnych. Po załadowaniu towaru system losuje nam cel rozładunku do którego musimy się udać oraz zaznacza nam go na mapce. Pokazuje nam się również textdraw, który informuje nas jaki mamy załadowany towar, dystans do celu w linii prostej, miejsce rozładunku oraz czy mamy podczepioną naczepę.

NsuFOTf.png
2KRcepH.png

System banku oraz bankomatów

Serwer posiada także system banku. W banku możemy wyrobić kartę do bankomatu, sprawdzić swój stan konta oraz historię transakcji.

fmEHS29.png

W bankomacie natomiast możemy sprawdzić swój stan konta, wpłacić pieniądze, wypłacić pieniądze oraz wykonać przelew na konto innego gracza.

PNd7vA2.png

System prywatnych pojazdów oraz domków

Na serwerze nie może oczywiście zabraknąć systemu prywatnych pojazdów oraz prywatnych domków.

Prywatny pojazd możemy kupić w salonie. Możemy wybrać opcję Kupna lub 2 minutowego testu aby sprawdzić jak nam się jeździ tym pojazdem. Jak już posiadamy swój prywatny pojazd możemy go zaparkować w dozwolonym miejscu, sprzedaż innemu graczowi lub też dać jakiemuś graczowi kluczyki do naszego auta.

Ju08tC0.png

Gdy kupimy już dom możemy zrobić takie rzeczy jak Ustawić spawn, Zrobić dostęp na hasło, założyć hasło, kupić nowe wnętrze, kupić zabezpieczenie przed złodziejami, otworzyć sejf, sprzedać domek innemu graczowi oraz ustawić dom na sprzedaż.

PY6kuWx.png

System kupna vip

Jest również system kupna vip. Vip jest do kupienia na miesiąc i po miesiącu automatycznie wygasa nam vip. Jeżeli kupimy vip dostajemy również automatycznie jakieś tanie, losowe auto.

qLQi5e2.png

System frakcji

Gdy już nabierzemy doświadczenia możemy dołączyć do jednej z firmy bądź frakcji:

Policja - stróż prawa
Pomoc Drogowa - mechanik
Pogotowie - medyk
Taxi - kierowca taksówki

Frakcje posiadają swój panel oraz panel dla szefostwa

AGp7J4v.png
lP20QIe.png

Serwer posiada o wiele więcej systemów ale wypisałem te najważniejsze.

ikWI3y5.png

Adres IP serwera: 80.72.36.202:3552
Adres forum: http://TruckMaxing.pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chyba gdzies widzialem ten gm - poznaje po screenach (nie jestem pewny). Forum wyglada tragicznie - styl w ogole nie pasuje so tematyki serwera. Silnik nie jest wazny (choc wydaje mi sie, ze ipb retail). :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wbiłem na serwer i tak jak myślałem - GameMode polish truck plus, czy tam polish trans serwer oraz Polish Server Supplies - po czym to zauważyłem? Ta wybierałka, słowo 7 liter, poradnik identyczny, textdrawy identyczne.

To nie jest hejt, a wręcz przeciwnie - nie mam nic przeciwko do stawiania serwerów na gm z neta.

Pozdrawiam, RebelianT

UWAGA! Co do nazw serwerów mogę nie mieć racji!

Edytowane przez RebelianT

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
30 minut temu, RebelianT napisał:

Nic na tym serwerze nie jest ich - no chyba, że nazwa :D

Pańskie czepianie się wygląda mniej/więcej tak:

Spoiler

Ja myślę, że pan wie o czym ja mówię... ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
44 minut temu, PrzMas napisał:

Pańskie czepianie się wygląda mniej/więcej tak:

Ukryj zawartość

Ja myślę, że pan wie o czym ja mówię... ;)

Wlasnie nie wiem - oswiec mnie. ;)

Edytowane przez RebelianT

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, RebelianT napisał:

Wlasnie nie wiem - oswiec mnie. ;)

Otóż na tym forum pod niemal każdą prezentacją serwera można znaleźć takie posty jak twoje, co jest już żenująco nudne.

Prawda jest taka, że nie ważne czy ten gamemod jest z neta czy jego właściciel pisał go miesiącami czy latami, nie ważne czy ma on 1000 czy 100.000 linijek kodu, bo jeżeli na tym serwerze będzie po prostu nudno to prędzej czy później i tak pier***nie - nie on pierwszy i nie ostatni.

Czy tego typu wpisy:

2 godziny temu, RebelianT napisał:

Nic na tym serwerze nie jest ich - no chyba, że nazwa :D

o czymkolwiek przesądzają? - Nie, więc nie są warte ani pisania ani czytania, są tylko degustujące, pragmatycznie rzecz ujmując ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
10 godzin temu, PrzMas napisał:

Otóż na tym forum pod niemal każdą prezentacją serwera można znaleźć takie posty jak twoje, co jest już żenująco nudne.

Prawda jest taka, że nie ważne czy ten gamemod jest z neta czy jego właściciel pisał go miesiącami czy latami, nie ważne czy ma on 1000 czy 100.000 linijek kodu, bo jeżeli na tym serwerze będzie po prostu nudno to prędzej czy później i tak pier***nie - nie on pierwszy i nie ostatni.

Czy tego typu wpisy:

o czymkolwiek przesądzają? - Nie, więc nie są warte ani pisania ani czytania, są tylko degustujące, pragmatycznie rzecz ujmując ;)

Sorry taka ma natura krytykowania serwerow. :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie przejmuj się typowym trollem. A co do serwera to byłem i panuję tam dość miła atmosfera choć pierwszy raz grałem na serwerze typu truck i nawet taki izi jak ja szybko obczai co i jak więc POLECAM !

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.