Skocz do zawartości
int

[DARMOWE] Programowanie w SA:MP

Rekomendowane odpowiedzi

informacje.png

Witam!

Zapewne przeglądając ten temat poszukujesz osoby która spełni twoje wymagania dotyczące skryptowania. Uważam, że jestem taką osobą. Osobą która potrafi bardzo dużo i ma ogrom pomysłów. Wszystko wykonuję w miarę swoich możliwości, daję z siebie 110 procent. To co robię, nie jest robione na tzw. 'odwał' tylko estetycznie z jak najlepszą precyzją.

plany.png

Plany są dość wygórowane jak na ten moment. Jest ich wiele, dosłownie tyle że nie nadąża się tego wszystkiego zrealizować. W planach mam stworzyć serwer Truck z lekką domiastką Role Play. Posiadam już dość rozwinięty GameMode, oparty w dużej mierze na textdrawach a mniej na dialogach. Wszystkie wykonane textdrawy są estetyczne i schludne zrobione z jak najlepszą precyzją. Oferuję także tworzenie obiektów, tyle że wtedy przedłużył by się okres prac nad serwerem. Lepszym rozwiązaniem było by znaleźć obiektera do pomocy ale to już będzie zależeć od 'zleceniodawcy'. GM który napisałem, w pełni udostępnię dla serwera który będę tworzył wraz z resztą Teamu. Co do moich wymagań. Interesuje mnie ranga na serwerze Head Admina bądź Vice Heada. Zgranie w grupie jak i komunikatywność.

kontakt.png

Numer GG: 58869260

Ewentualnie prywatna wiadomość na Pawno.pl

Edytowane przez Azholi
Zmiana efektów wizualnych

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie polecam oraz przestrzegam przed tym osobnikiem. 

Alternatywne nickname tego użytkownika:
- Fidel
- Sirvon
- Rock
- Sht4em
- dawidos58258
- dawka0909
oraz wiele innych.. ;)

Lista maili:
- SirvonHTC@o2.pl
- dawidos58258@o2.pl
- dawka0909@wp.pl

Osoba ta podaje się za kogoś kto rzekomo tworzył Hard TRUCK z Inferno, wiek do 18 lat. Krętacz jakich mało. ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.