Skocz do zawartości
1badej2

1badej2 DESIGN - Grafika Komputerowa

Rekomendowane odpowiedzi

mPDbh76.png

Witam, z tej strony Patryk i pragnę zaprosić Was na mój nowo powstały FanPaage oraz do składania zamówień na grafikę. Co prawda w grafice nie jestem jakimś tam weteranem z wieloletnim stażem lecz stale się uczę, stosunkowo niedawno zacząłem przygodę z PS6 a jeszcze rzadziej cokolwiek tam robiłem - ponieważ nie było żadnych zleceń, a mało co się bawiłem w projektach szczególnie MTA no i po prostu nie było żadnych prac do wykonania aby poszerzyć swoje umiejętności.

13007103_1163277537047104_11544277049901

Tutaj taka przykładowa ostatnia praca, a po więcej zapraszam na mój FanPage: https://www.facebook.com/badejdesign/ (gdzie stale dodaję nowe prace) lub skype: patryk.wilimber

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
11 godzin temu, 1badej2 napisał:

13010800_1163927466982111_71985162809204 

Kolejna praca, zapraszam serdecznie ;)

Z czego to jest? Bardzo fajne. :D Tylko te przyciski selektywne do zmiany strony jakoś niezbyt komponują się i "używane" (czerwone) przedmioty mogłyby być choć trochę przeźroczyste. :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 godzin temu, DaGaXeR napisał:

Z czego to jest? Bardzo fajne. :D Tylko te przyciski selektywne do zmiany strony jakoś niezbyt komponują się i "używane" (czerwone) przedmioty mogłyby być choć trochę przeźroczyste. :P

To są szczegóły które poprawić mogę w każdej chwili na prośbę klienta. ;) Z czego to masz na myśli z jakiego serwera czy co? To jest mój prywatny projekt ekwipunku który obecnie nie jest na żadnym projekcie. :)

I tak na marginesie mój pierwszy baner, mam nadzieję że się podoba ja bynajmniej jestem dymny z tego co zrobiłem i z nowych funkcji jakie odkryłem w PS ;) Projekt baneru nie jest dokończony i nie będzie bo zleceniodawca stwierdził że ja mu robię to za free i nic z tego nię będę miał także pare godzin w plecy no cóż, ale uczę się na błędach i wprowadziłem już nową politykę zamawiania grafik, więcej info na FP.

kFVROi3.png

Edytowane przez 1badej2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
29 minut temu, DaGaXeR napisał:

Ogólnie pytałem do jakiej gry było to tworzone, myślałem, że do MTA. :D

Zgadza się do MTA ;) Na FP masz jeszcze więcej projektów graficznych

Edytowane przez 1badej2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ogólnie za logo biorę tak 10-40zł, do każdej pracy przykładam się najlepiej jak potrafię także dodanie jakiś tam prostych ikonek wiąże się z sporym nakładem pracy ponieważ dbam o detale. ;)

I tak na marginesie...

13001164_1165607076814150_86392396172148

Pracuję obecnie nad panelem logowania/rejestracji pod serwer DayZ/Survival etc. Planuję zrobić w takim stylu grafikę pod takie systemy jak: panel przedmiotów, panel informacyjny, GUI(wszystko co jest z gui powiązane) i co tam mi przyjdzie do głowy w trakcie wykonywania. :)

Chcesz zobaczyć jak będzie wyglądał ów panel w fazie finalnej oraz cała grafika pod ten styl? Zapraszam na mój FanPage: https://www.facebook.com/badejdesign/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To jest oskryptowane i tworzysz własny serwer. Czy tylko przykład graficzny? :D

A grafiki ładne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
O 20.04.2016 o 00:22, skyvoo napisał:

ss_08-28-12_00-49-37_l01_escape.jpg

Chyba się nie postarałeś.

Jak to jest tylko podobne. Przypatrz się i policz różnice. 

@topic Grafikę wektorową też potrafisz? Nie jestem pewien czy profesjonalnie to tak się nazywa. :D 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, DaGaXeR napisał:

Jak to jest tylko podobne. Przypatrz się i policz różnice. 

@topic Grafikę wektorową też potrafisz? Nie jestem pewien czy profesjonalnie to tak się nazywa. :D 

Ja głównie bazuję na grafice wektorowej. 

Edytowane przez 1badej2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.