Skocz do zawartości
Daniel000192

Naprawione Zabawy FullDM

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, iż nie raz pewnie próbowaliście naprawić zabawy w FullDM od DrShadow'a (nie mówię tutaj o zaawansowanych programistach) dlatego też zająłem się owym skryptem i naprawiłem zabawy za osoby uczące się w pawn, co zostało naprawione ?

• Zapisane osoby (w textdrawie gdzie był bug po wypisaniu nie odejmowało gracza z textdrawa)
  • Dodałem w /[zabawa]exit sprawdzenie czy gracz jest zapisany na zabawę jeśli nie jest i wpisze on np. /wgexit pisze mu "» nie zapisałeś się na wojne gangów!"

Wyeliminowanie wszystkich lub połowę błędów zajęło mi około 3 - 5 minut :)
mam nadzieję że pomogłem i docenicie moją pracę :) udostępniam to bez żadnych zabezpieczeń
kompilacja została przeprowadzona poprzez pawno z FullDM 1.0 by DrShadow (Do pobrania w internecie)
udostępniam także film w których ukazany jest efekt pracy którą tutaj udostępniam :)
*NIE POMAGAŁA MI W TYM ŻADNA OSOBA!!!
zrobiłem to z nudów i także patrząc na różne problemy w dziale zauważyłem "Zabawy FullDM... Bla bla bla" więc postanowiłem się za to zabrać i naprawić jak na godnego człowieka przystało. Można mnie krytykować lecz robiłem to po swojemu :)
mam nadzieję że taki opis wystarczy, więc przechodźmy do filmu z mojej pracy oraz do pobierania :)

VIDEO:

DOWNLOAD: KLIKNIJ TUTAJ ABY POBRAĆ ZABAWY Z FULLDM
Jeśli zauważyłeś jakiś błąd powiadom mnie o tym na prywatnej wiadomości

To tyle, pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
23 minut temu, Dejv napisał:

Nie opłaca się już takich zabaw wycinać xD I gdzieś już był taki skrypt :P

Ten skrypt jest od kwatkoo  tylko że on zmienił tam tylko liczę osób i nadal były zabawy pobugowane ;) może się opłaca może nie ale tak czy siak naprawione są :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.