Skocz do zawartości
Dusik

[Dyskusja] SAMP 0.3.7 - problem z listą serwerów

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie.

Jak zapewne niektórzy z was zauważyli od jakiegoś czasu (dokładniej od listopada zeszłego roku) w kliencie SAMP nie działa poprawnie zakładka Internet

Mówiąc najbardziej skrótowo:
Na liście serwerów zakładki Internet wyświetlają się tylko serwery z zakładki Hosted natomiast w zakładce Hosted serwery które mają takową zakładkę zakupioną wyświetlają się normalnie.

Oznacza to że: W przypadku gdy serwer nie ma zakupionej zakładki hosted w ogóle nie jest widoczny w katalogu serwerów w cliencie

Coś w stylu: nie płacisz - nie jesteś na liście. Zakładka internet jest duplikacją zakładki Hosted...

Lista adresów IP SAMP jest publiczna więc pozwolę sobie wstawić.

Lista wszystkich serwerów (376 wyników): http://lists.sa-mp.com/0.3.7/servers
Lista serwerów hosted (376 wyników): http://lists.sa-mp.com/0.3.7/hosted

W kliencie SAMP'a jest to samo

Tutaj oryginalny temat z oficjalnego forum SAMP'a http://forum.sa-mp.com/showthread.php?t=593418

Co o tym myślicie? Zapraszam do dyskusji 

Edytowane przez Dusik

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak tłumaczą się jest to "niby" błąd który zostanie naprawiony, ale myślę że jest to pewna pazerność na pieniądze.
Na razie na naprawę błędu się nie zapowiada bo po co ma się naprawiać jak dzięki temu błędowi przybywa więcej kasy.
Nie dość że cena hosted po raz kolejny wzrosła to jeszcze jest ona obowiązkowa aby być widocznym na liście serwerów dla mnie to jest śmiech na sali.
Aktualizacje skupiają się we większości na obiektach żadnych praktycznie ciekawych funkcji...
Tak więc od tego "niby" błędu z hosted już całkiem zwątpiłem w przyszłość SAMP, prędzej czy później wiedziałem że to upadnie lecz to była kwestia czasu.
Ze strony graczy dla nich wszystko dalej będzie ok, bo serwery są, gracze są, ale właściciele serwerów widzą to inaczej jeżeli przychodzi do płacenia 100 zł miesięcznie a oczekując na jakąś porządną aktualizacje widzi obiekty. Tak więc po tym wszystkim postanowiłem spróbować na platformie Multi Theft Auto i wszystkim właścicielom również polecam zacząć uczyć się Lua i próbować stawiać serwery. Chyba że chcą czekać na kolejne obiekty i na wzrost ceny za hosted.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, Beata_Szydlo_2015 napisał:

biedaki będą namawiać by przejść na MTA START! 

Bogatym nie jest osoba gdy ma środki w wirtualnym portfelu i tak czy tak nie ma co z nimi zrobić więc wydaje na hosted ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ze strony graczy dla nich wszystko dalej będzie ok, bo serwery są, gracze są, ale właściciele serwerów widzą to inaczej jeżeli przychodzi do płacenia 100 zł miesięcznie a oczekując na jakąś porządną aktualizacje widzi obiekty.

100 zł to mało powiedziane :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wiadomo że dla "bogatych" lepiej kupią hosted i w zakładce internet nie ma 3/4 konkurencji bez takowej zakładki a Team SAMP zaciera ręce.

Ale co ma zrobić ma np. taki młody człowiek dajmy na to przysłowiowy 13-14 letni Janusz który uczy się pawn (lub robi zlepko-mapkę z internetu ale nie jest to istotne) ważne jest to nie ma dużo kasy i chciałby postawić serwer np. 50 slotowy to bez hosted nie ma to sensu bo nikt nie będzie wiedział o istnieniu tego serwera.

Edytowane przez Dusik

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hajs się musi zgadzać.

Brak serwera na liście == większa presja na zakup zakładki hosted. Pomnóżcie sobie ilość serwerów hosted * minimalna cena zakładki hosted.

Doją pieniądz z "mądrych" ludzi. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.