Skocz do zawartości
NiePatryk

[DARMOWE/WSPÓŁPRACA]Programista 4 języków

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie :)

Chciałbym zaoferować swoje umiejętności programistyczne, które poszerzam już przez około 4 lata. Miałem przyjemność bliżej poznać języki takie jak Pawn, C++, C oraz AutoiT. Posiadałem 2, dobrze prosperujące serwery SA:MP. Poznałem również podstawy html ale była to raczej znajomość krótka i niemiła :) Wszystkich języków uczyłem się jako samouk, dopiero od niedawna robię kursy, którymi uzupełniam wiedzę, której elementy mogłem pominąć podczas uczenia się na własną rękę.

Swoją kwalifikację mogę potwierdzić już teraz w języku C za pomocą certyfikatu, który jeżeli będzie to konieczne, udostępnię. Jestem również w trakcie robienia kursu C++.

Teraz pytanie, co oferuję oprócz swoich umiejętności? - Jakieś sprawdzone koncepcje?

Pomysłów mam bardzo dużo i będę się starał przystosować do zleceniodawcy, więc będę mógł standardowo utworzyć jakieś skrypciki do SA:MP lub ulepszyć/modyfikować już gotowe. Jednak moim atutem, wyróżniającym mnie od innych programistów zabierających się za pawn i oferujących swoje umiejętności jest to, że mogę tworzyć zewnętrzne programy. Programy te, mogą mieć różną formę. Mogą być w postaci "biuletynu", w którym np. co tydzień będzie się pojawiała informacja z kodem, który wpisujemy w serwerze i dostajemy małą "nagrodę". Dzięki temu możemy zachęcić gracza do większej aktywności - będziemy wiedzieli który gracz jest najbardziej zaangażowany i nagradzać go za to. Każdy będzie wiedział, że administracja serwera dba o graczy.

Drugim pomysłem może być programik do którego się logujemy (każdy chętny gracz może posiadać swoje konto) w którym administracja będzie mogła informować tych aktywniejszych graczy np o nowościach. Oprócz tego, można dodać wiele innych funkcji, wystarczy pomyśleć. Wszystkie pomysły są tylko koncepcją, którą trzeba rozwinąć i dostosować od zleceniodawcy co z chęcią zrobię. Ogólną zaletą zewnętrznych programów do serwerów SA:MP jest większe zaangażowanie graczy, a co za tym idzie, jego szybki rozrost.

Teraz przejdźmy do wynagrodzenia. Dla mnie, przez to, że jestem młodym, rozwijającym się programista, ważne jest słowo - wyjaśniając, z chęcią pomogę, zrobię mały skrypcik za zwykłe dziękuję i dobrą opinie na forum. Oprócz tego, jeżeli komuś będzie się bardzo podobały moje usługi, możliwe jest zapłacenie za stworzenie czegoś stosunkowo większego, a nawet mogę się "przywiązać" czyli zatrudnić się u kogoś, czyli wypłata co tydzień/miesiąc w kwocie nieprzekraczającej 50zł. Jednak wszystko jest do ustalenia i bez rozmowy ze zleceniodawcą, ciężko jest mi ustalić, jaka to będzie zapłata i czy w ogóle będę jej oczekiwał :)

Jestem otwarty na wszelkie pomysły, które mogły by rozwinąć moją ofertę. Potrafię się dostosować do większej ilości wymagań zleceniodawcy dzięki dużej znajomości języków programowania. Zachęcam do otwartej, konstruktywnej krytyki i opinii, ale przede wszystkim, do współpracy :)

Kontakt na forum lub gg: 59001357

Edytowane przez NiePatryk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.