Skocz do zawartości
Natsu

Gdzie kupię laptopa na raty

Rekomendowane odpowiedzi

Nie jestem prezkonany do aukcji tak  więc wolałbym w sklepie. Przeszedłem się po wielu sklepach ale w żadnym nie ma rat 0%.... Doradzicie gdzie takie mogę znaleźć? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, FatalErroR_ napisał:

Nie kupuj laptopa tylko kompa

Tak jak cebula pisze. Wie lepiej co dobre dla ciebie. Ale ch... z tym, że potrzebujesz mobilnego sprzętu. PC lepszy.

Na raty to chyba weźmiesz w każdym większym markecie. MediaExpert, Saturn, w sklepie nie dla idiotów etc...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Aktulnie na raty weźmiesz sprzęt w wielu sklepach ale jedynie w rtv Euro agd są darmowe raty 0% z tego co wiem. W innych sklepach wymagają dokupienia dodatkowego ubezpieczenia, które może być dosyć drogie. Jeszcze się dopytaj. W Euro takie ubezpieczenie jest dobrowolne, oczywiście CI je zaproponuja bo dla skelpu to dodatkowy profit ale niie będziesz musiał go brać. Bylo tak przynajmniej 2 miesiące temu jak sam kupowałem tam laptopa na firmę. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja tam w saturnie/media expercie/komputroniku bym na Twoim miejscu spytał w punktach obsługi klienta, gdzie mówią o szczegółach. Nawet jeśli jest to oprocentowanie - przynajmniej dla mnie - to jest niewielkie. Zastanów się pierw, do czego potrzebujesz takiego sprzętu. Jeśli chcesz grać na wakacjach to nawet nie myśl o lapku tylko o swoim życiu. Komputer > laptop w domu - najpewniej wymienisz w nim podzespoły gdy coś się wysypie i takie tam. Jeśli jesteś informatykiem w jakiejś firmie to laptop jak najbardziej jest dla Ciebie. Skoro pewnie pytasz o oprocentowanie, to równie pewnie odpowiedz do czego jest Ci taki sprzęt. A więc? ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
20 minut temu, PrzMas napisał:

@DaGaXeR Na trzech kontach (@Natsu, @Freedom i @Nathaniel)?? :D

P.S. On nie nabija, on tylko szepcze :D

Niee, chodziło mi o "jak dzieci". Niech on sobie szepta, ja mogę nabić posta. Więcej i tak nie będę bo tu się niestety nie nabijają.. :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.