Skocz do zawartości
Avent

[Zapowiedz] Mystic RolePlay

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, PrzMas napisał:

To skoro skrypt ma z 10 osób, a wy go tylko przerobicie, to znaczy, że na tym serwerze nie będzie nic nowego, bo co istotnego można zmienić przez miesiąc, zatem rozgrywka taka sama jak na dziesięciu innych serwerach, czyli d...y nie urywa ;) Przez takich mało ambitnych ludzi SA-MP jest coraz mniej grywalny, także lepiej będzie jeśli nie będziecie otwierać tego serwera, bo tylko psujecie reputację tego multiplayer'a, który jest trochę słabo rozwijany przez twórców, to jednak chyba nadszedł czas żeby właściciele serwerów zaczęli przejmować inicjatywę tworząc nowe, ciekawe i grywalne serwery, a nie kopie n-tej kopii, bo wydaje im się, że skoro ktoś mógł dawno temu mieć grywalny serwer to oni powielając to przedsięwzięcie osiągną to samo, a może nawet więcej - nie, to tak nie działa, bo upodobania się zmieniają ;)

W naszym skrypcie będzie dodanych wiele rzeczy od nas, nie tylko podstawowe skrypty. Poza tym ten z tego co widziałem ten GM nie jest jeszcze w stu procentach skończony, nie działa parę rzeczy, a kilka nawet nie ma. Więc będzie to napisane po naszemu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
34 minut temu, Asterek napisał:
Cezet / Garreth to Regay
Amfidiusz (ich pawner)
Wildy - Gabbio
Candy - Toms Garder
Avent - Detecti

XDDDD I co ci to dało? Jesteś żałosny, idź do szkoły lepiej. Teraz zachowujesz się identycznie jak Bagy/alpha.

Edytowane przez Damianex34

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, Damianex34 napisał:

Możliwe, lecz przerobimy go na swój sposób. Dlatego data startu jest taka późna, skrypt mamy gotowy do odpalenia. Tylko jest do dużej edycji.

2 godziny temu, Damianex34 napisał:

W naszym skrypcie będzie dodanych wiele rzeczy od nas, nie tylko podstawowe skrypty. Poza tym ten z tego co widziałem ten GM nie jest jeszcze w stu procentach skończony, nie działa parę rzeczy, a kilka nawet nie ma. Więc będzie to napisane po naszemu.

To w końcu jak?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

uGaming, lsplay, mystic role play. Więcej Was matka nie miała? Co tydzień nowy projekt - rp to i tak już nie zabawa. 'Wcześniej padaliśmy, ze względu na ataki ddos, ale teraz mamy angielski hosting' - mintshost i darmowa domena na rok.

Nie pozdrawiam, życzę braku sukcesów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, Nieznajoma napisał:

uGaming, lsplay, mystic role play. Więcej Was matka nie miała? Co tydzień nowy projekt - rp to i tak już nie zabawa. 'Wcześniej padaliśmy, ze względu na ataki ddos, ale teraz mamy angielski hosting' - mintshost i darmowa domena na rok.

Nie pozdrawiam, życzę braku sukcesów.

Oni nie mają nawet vps'a.....

Zwykły hosting www - vior.pl

Piszesz do administracji o serwer www i dają ci za darmo. Gwarantowane w gratisie ataki oraz przeciążenia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, Asterek napisał:

Oni nie mają nawet vps'a.....

Zwykły hosting www - vior.pl

Piszesz do administracji o serwer www i dają ci za darmo. Gwarantowane w gratisie ataki oraz przeciążenia.

Toć wiem, proponowali mi współpracę - zapytałam o hosting to oświadczyli, że 'angielski', a gdy sprawdziłam i napisałam im, że mintshost nie jest angielski, to mnie wyrzucili z konferencji na skype i pisali, że zgłoszą na policje. :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
9 godzin temu, Damianex34 napisał:

Jeśli jesteś taki pewny to daj dowód, że nie posiadamy VPS. :)

Wszystko świadczy o was panie Garreth/CeZeT, potwierdzone info.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, Asterek napisał:

Wszystko świadczy o was panie Garreth/CeZeT, potwierdzone info.

Ha! Widzisz, czyli nie masz dowodu na to, że nie posiadamy VPS. Więc nie ma o czym gadać, elo!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Błagam Was przestańcie robić syf w tym temacie i spinać dupska co jest, a czego nie ma. Wszystkie osoby czytające od pierwszego postu do mojej wypowiedzi zauważą plusy i minusy. ;) To forum o programowaniu, ew. jakiejś reklamie/ofert dot. tego, ale na pewno nie przedszkole..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Poziom na serwerach RP jest zaniżany przez takich nosicieli idiotyzmu. Co kogo interesuje czy mają VPS czy miejsce na serwerze wykupionym u firmy czy cokolwiek innego? Ma się miło grać jeśli tak nie będzie to i graczy nie będzie. A robicie jakąś burzę bo "nawet VPS nie mają" - litości , docinki poniżej jakiegokolwiek poziomu. Mają zasób czasu i kasy to niech robią nawet i 3 projekty na raz, ich sprawa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oni mają nowego programiste pwn, xddd pwn haha, chyba programista pawn. 

Tak w newsie napisali, skrypt crp pobugowany jak i panel.

Edytowane przez Asterek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No i macie finał tej kłótni. Forum padło i raczej nici z tego projektu, ciekawe kiedy powrót pod inną nazwą. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.