Skocz do zawartości
Zamek

Programowanie w PAWN (Kurs wideo)

Rekomendowane odpowiedzi

BLRU1X7.png

Cześć! Mam na imię Dawid. Od dłuższego czasu interesuję się językiem programowania, mianowicie PAWN, PAWN jest to język którym pisane są skrypty, gamemody, includy na różnorakie serwery San Andreas Multiplayer. W związku z tym iż dosyć duża ilość osób nie potrafi posługiwać się owym językiem, a chciałaby. Dlatego postanowiłem nagrać "serie" gdzie tłumacze język PAWN, oglądając moje filmy, dowiesz się przede wszystkim o podstawowych funkcjach, nie ma pracy bez teorii, więc to ona pierw będzie omawiana. Oto lista rzeczy którą u mnie możesz zobaczyć.

• Podstawy języka
  • Funkcje, callbacki
  • Wytłumaczenie pluginów
  • PEŁNY zakres informacji o MYSQL
  • Pisanie różnorakich systemów z zapisem pod bazę MYSQL
  • Dobrą zabawę!

Nie musicie mi uświadamiać że są osoby które już takie poradniki nagrywa ale jedna z tych osób wrzuca filmy raz na rok, co oznacza że większość filmów jest przestarzała a wiadomo język się zmienia. Filmy będę starał się wstawiać co każdą sobotę. W takim razie do zobaczenia! Pierwszy film pojawi się 07.05.2016

Link do kanału  https://www.youtube.com/channel/UC_JjXEqSN_2o91jBp_In-yQ

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
O 5.05.2016 o 19:49, Zamek napisał:

Nie musicie mi uświadamiać że są osoby które już takie poradniki nagrywa ale jedna z tych osób wrzuca filmy raz na rok, co oznacza że większość filmów jest przestarzała a wiadomo język się zmienia. Filmy będę starał się wstawiać co każdą sobotę. W takim razie do zobaczenia! Pierwszy film pojawi się 07.05.2016

Boje się że to ty będziesz filmy wstawiał raz na rok. Od 07.05.2016 minęły juz prawie 3 dni a kanał świeci pustkami.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na początku chciałbym przeprosić za nie wywiązanie się z zadania, chciałbym aby wszystko było dopięte na ostatni guzik, dlatego mi się troszeczkę przedłużyło.

- Już jest pierwszy odcinek ! Miłego oglądania ! (Instalacja serwera)

Edytowane przez Zamek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nic ciekawego ze wzgledu na to iz to jest poradnik jak skonfigurowac serwer tak aby byl gotowy do odpalenia, w nastepnych odcinkach zacznie sie zabawa ;d

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
O 5.05.2016 o 19:49, Zamek napisał:

(...) Nie musicie mi uświadamiać że są osoby które już takie poradniki nagrywa ale jedna z tych osób wrzuca filmy raz na rok, co oznacza że większość filmów jest przestarzała a wiadomo język się zmienia. (...)

Akurat ten język nie bardzo się zmienia, a w szczególności nie wersja kompilatora używana dla SA-MP :P

O 11.05.2016 o 15:56, xBBBay ☆ napisał:

Nic ciekawego, wideo zacina, podobny poradnik jak do wszystkich innych na yt.

Do jednych przemawiają te, a do drugich inne źródła wiedzy ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
O 5/5/2016 o 13:49, Zamek napisał:

Filmy będę starał się wstawiać co każdą sobotę. W takim razie do zobaczenia! Pierwszy film pojawi się 07.05.2016

Dziś sobota, a filmu nie ma :).

Kiedy w końcu ten odcinek? 

Minęło przecież 2 tygodnie. 

Edytowane przez VersonGames

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.