Skocz do zawartości
Adrian Górski

Szukam ekipy do stworzeniap serwera Role Play SA:MP

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wam wszystkim! Jak w temacie szukam ekipy do stworzenia serwera Role Play – ludzi, którzy robią to z zamiłowania, bo jeżeli szukał bym kogoś komu chciałbym zapłacić to mój portfel w sekundę zrobił by się pusty a na głowie miałbym masę kredytów aby opłacić ekipę. Chciałbym by był to dopracowany projekt dlatego też czasowo powstawanie takiego serwera mogło by trochę potrwać. Nie chcę robić kolejnego pseudo serwera, który upadnie po miesiącu lub będzie się ciągnął latami a graczy nie będzie przybywało. Myślę, że co do uprawnień to będą one nadawane w zależności od wkładu włożonego w utworzenie serwera oraz umiejętności danej osoby. Nie szukam ludzi dla których będę zleceniodawcą a takich, z którymi można stworzyć coś fajnego i mają umiejętności by realizować swoje jak i moje pomysły wprowadzając je na serwer. Ze swojej strony mogę zaoferować opłacanie hostingu gdy serwer już powstanie, ponieważ programista, maper czy ktokolwiek ze mnie strasznie słaby. Gram na serwerach Role Play od 2009 roku i postanowiłem, że jeżeli się uda znajdę ekipę i stworzę z nią coś może nie zupełnie nowego ale spełniającego wymagania graczy na chwilę obecną. Chcę powrócić również do czasów gdy nie było masy odgrywania, masowego płaczu na forum oraz udupiania się skargami, rozbudować prace dorywcze, skupić się na tym by można było jeździć bez prawka i z nim aby LSPD mogło się pogłowić. Trzeba trafić w fajną koncepcję myśląc razem tak by przyciągnąć nią graczy – reklama nie jest tu najlepszym sposobem aczkolwiek też ważnym. Wprowadzenie zamkniętego obiegu gospodarki by w ten sposób frakcje mogły na siebie zarabiać – mandaty do LSPD, wyrabianie dokumentów do Rządu i tak dalej. Jeżeli ktoś byłby zainteresowany taką współpracą to zapraszam do wypowiedzi tutaj lub na moje PW. Pozdrawiam wszystkich i czekam na wasze opinie i pytania.

Edytowane przez Adrian Górski

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.