Skocz do zawartości
Adrian Górski

[SZUKAM] Ekipy do stworzenie serwera Role Play SA:MP

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wam wszystkim! Jak w temacie szukam ekipy do stworzenia serwera Role Play – ludzi, którzy robią to z zamiłowania, bo jeżeli szukał bym kogoś komu chciałbym zapłacić to mój portfel w sekundę zrobił by się pusty a na głowie miałbym masę kredytów aby opłacić ekipę. Chciałbym by był to dopracowany projekt dlatego też czasowo powstawanie takiego serwera mogło by trochę potrwać. Nie chcę robić kolejnego pseudo serwera, który upadnie po miesiącu lub będzie się ciągnął latami a graczy nie będzie przybywało. Myślę, że co do uprawnień to będą one nadawane w zależności od wkładu włożonego w utworzenie serwera oraz umiejętności danej osoby. Nie szukam ludzi dla których będę zleceniodawcą a takich, z którymi można stworzyć coś fajnego i mają umiejętności by realizować swoje jak i moje pomysły wprowadzając je na serwer. Ze swojej strony mogę zaoferować opłacanie hostingu gdy serwer już powstanie, ponieważ programista, maper czy ktokolwiek ze mnie strasznie słaby. Gram na serwerach Role Play od 2009 roku i postanowiłem, że jeżeli się uda znajdę ekipę i stworzę z nią coś może nie zupełnie nowego ale spełniającego wymagania graczy na chwilę obecną. Chcę powrócić również do czasów gdy nie było masy odgrywania, masowego płaczu na forum oraz udupiania się skargami, rozbudować prace dorywcze, skupić się na tym by można było jeździć bez prawka i z nim aby LSPD mogło się pogłowić. Trzeba trafić w fajną koncepcję myśląc razem tak by przyciągnąć nią graczy – reklama nie jest tu najlepszym sposobem aczkolwiek też ważnym. Wprowadzenie zamkniętego obiegu gospodarki by w ten sposób frakcje mogły na siebie zarabiać – mandaty do LSPD, wyrabianie dokumentów do Rządu i tak dalej. Nie chciałbym też aby serwer był faworyzowany, w którąś stronę czy to organizacje porządkowe czy przestępcze - trzeba znaleźć kompromis. Jeżeli ktoś byłby zainteresowany taką współpracą to zapraszam do wypowiedzi tutaj lub na moje PW. Pozdrawiam wszystkich i czekam na wasze opinie i pytania.

Edytowane przez Adrian Górski

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wytłumacz mi jedno. Skoro na płatne ogłoszenia w "kwocie czterocyfrowej" nie ma odpowiedzi, to dlaczego tacy jak Ty tworzą darmowe ogłoszenia i liczą na odpowiedź? :D 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bo myślę, że są ludzie, którzy robią to z zamiłowania i nie interesują ich pieniądze a zrobienie czegoś fajnego. Wiem, że większość was to materialiści, którzy tylko liczycie, aż wpadnie kasa bo przecież tyle się tego uczyliście ale gdybyście serio byli dobrymi programistami to teraz siedzielibyście w firmach a nie przed komputerem na forum. To tyle ode mnie jeżeli nie uda mi się skleić ekipy to będę sam powoli się uczył i tworzył skrypt.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, Adrian Górski napisał:

ale gdybyście serio byli dobrymi programistami to teraz siedzielibyście w firmach a nie przed komputerem na forum.

@Bantu, ktoś Cię tu obraża. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 godziny temu, CeKa napisał:

@Bantu, ktoś Cię tu obraża. :)

Nikt tu nie miał zamiaru nikogo obrażać ale osoby, które najczęściej się tu wypowiadają i hejtują nauczyły się trochę o PAWN i myślą, że pozjadały rozumy. Tych, którzy gdzieś pracują i coś osiągnęli z góry pozdrawiam i gratuluję.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
26 minut temu, Adrian Górski napisał:

Nikt tu nie miał zamiaru nikogo obrażać ale osoby, które najczęściej się tu wypowiadają i hejtują nauczyły się trochę o PAWN i myślą, że pozjadały rozumy. Tych, którzy gdzieś pracują i coś osiągnęli z góry pozdrawiam i gratuluję.

A ja i gratuluje tym, co pracuja w domu na swoim i osiagaja jeszcze wieksze sukcesy niz pracowanie w jakiejkolwiek firmie. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
19 minut temu, Belfer napisał:

A ja i gratuluje tym, co pracuja w domu na swoim i osiagaja jeszcze wieksze sukcesy niz pracowanie w jakiejkolwiek firmie. Pozdrawiam.

+1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
O 14.05.2016 o 01:55, Adrian Górski napisał:

Ze swojej strony mogę zaoferować opłacanie hostingu gdy serwer już powstanie, ponieważ programista, maper czy ktokolwiek ze mnie strasznie słaby.

Czyli rozumiem, że będziesz jedynie sponsorem - właścicielem serwera? Nie włożysz żadnej pracy w tworzenie projektu?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

(...) Chciałbym by był to dopracowany projekt dlatego też czasowo powstawanie takiego serwera mogło by trochę potrwać. Nie chcę robić kolejnego pseudo serwera, który upadnie po miesiącu lub będzie się ciągnął latami a graczy nie będzie przybywało. (...) Ze swojej strony mogę zaoferować opłacanie hostingu gdy serwer już powstanie, ponieważ programista, maper czy ktokolwiek ze mnie strasznie słaby. [...] postanowiłem, że jeżeli się uda znajdę ekipę i stworzę z nią coś może nie zupełnie nowego ale spełniającego wymagania graczy na chwilę obecną. Chcę powrócić również do czasów gdy nie było masy odgrywania, masowego płaczu na forum oraz udupiania się skargami, rozbudować prace dorywcze, skupić się na tym by można było jeździć bez prawka i z nim aby LSPD mogło się pogłowić. Trzeba trafić w fajną koncepcję myśląc razem tak by przyciągnąć nią graczy [...] (...) Nie chciałbym też aby serwer był faworyzowany, w którąś stronę czy to organizacje porządkowe czy przestępcze - trzeba znaleźć kompromis. (...)

To jest nic?

27 minut temu, INFMS napisał:

Czyli rozumiem, że będziesz jedynie sponsorem - właścicielem serwera? (...)

A dlaczego nie?

31 minut temu, INFMS napisał:

(...) Nie włożysz żadnej pracy w tworzenie projektu?

O 15.05.2016 o 11:00, Adrian Górski napisał:

(...) [...] jeżeli nie uda mi się skleić ekipy to będę sam powoli się uczył i tworzył skrypt.

@INFMS To pewnie też nic takiego. Tępisz jak prusaka jakiego.
Każdy zaczyna z innego poziomu, nikt nie jest wszechwiedzący.

@Adrian Górski Fajnie, że masz pomysł, ale to:

(...) Nie chcę robić kolejnego pseudo serwera, który upadnie po miesiącu lub będzie się ciągnął latami a graczy nie będzie przybywało. (...) [...] postanowiłem, że jeżeli się uda znajdę ekipę i stworzę z nią coś może nie zupełnie nowego ale spełniającego wymagania graczy na chwilę obecną. (...) Trzeba trafić w fajną koncepcję myśląc razem tak by przyciągnąć nią graczy [...] (...)

nie wygląda zbyt obiecująco, ale bardziej jak strzał w stopę. Organizacyjnie może i myślisz w dobrym kierunku, ale jednorodnej koncepcji to jednak w tym wszystkim brakuje.
Na chwilę obecną wymagania graczy spełniają wszystkie serwery, na których liczba graczy jest większa od zera ;)

(...) Myślę, że co do uprawnień to będą one nadawane w zależności od wkładu włożonego w utworzenie serwera oraz umiejętności danej osoby. (...)

Uprawnienia nadaje się zależnie od potrzeb, a nie jak się komu widzi albo kto kogo lubi. Jeżeli ktoś jest ogólnie od kodu to musi mieć jakiś dostęp do FTP, MySQL (PMA), no i jakiegoś panelu od restartu serwera, ale np. człowiekowi od obiektów nie jest potrzebny dostęp do tych rzeczy, pod warunkiem, że na serwerze jest jakiś dynamiczny system obiektów nie wymagający do przeładowania obiektów restartu całego serwera, wtedy taki ktoś nie musi nawet znać Pawn.

Nie stawiaj serwera i nie twórz od zera tego, co można znaleźć gdziekolwiek indziej :)

Jak dla mnie RP to wysypisko śmieci, bo można tam znaleźć wszystko i nic, ale... co kto lubi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Skonczcie gadac ze chlopak nic nie bedzie robil w ekipie. Prawda jest taka ze dobry pomysl musi sie uzupelniac z dobrym skryptem, bo bez jednego z tych dwoch czynnikow nic nie ma prawa powstac.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niestety ekipa się nie znalazła, więc powoli obserwuję filmiki Sim00na i staram się coś z nich wyciągnąć- jeżeli się nie uda, trudno. Chciałem stworzyć ekipę z masą pomysłów dzięki, której moja wizja takiego serwera mogłaby się spełnić. Stawianie milionów dodatkowych obiektów, które gwarantowały mi poszczególne osoby nie jest tym co chciałem osiągnąć. Chciałem postawić bardziej na skrypt, który przyciągnął by graczy niż urozmaicanie mapy obiektami. Dzięki wszystkim za wypowiedzi w tym temacie i za wniesienie czegoś co uczy :) Pozdrawiam ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.