Skocz do zawartości
Wilhelm

Server SAMP na VPS nie wyświetla się w zakładce Internet.

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie serwer SA-MP na maszynie VPS nie wyświetla się na liście serwerów SA-MP w zakładce internet. Wpisując jego IP można bez problemu go dodać do listy serwerów i się z nim połączyć.

System operacyjny to Debian (wersja okrojona).

Ustawienia serwer.cfg odpowiedzialne za tą okoliczność.

lanmode 0
announce 1
query 1
bind 185.25.149.26

Są według mnie bez zarzutu. Plik announce.exe też znajduje się na swoim miejscu. Podejrzewam jakieś zabezpieczenia portów lub coś w tym stylu... Proszę o pomoc kogoś kto zna rozwiązanie tego problemu lub jest w  stanie mi pomóc. Przestudiowałem wujka google i nic to nie wskurało :< 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wiesz skapnąłem się że od roku jest to zamknięte i sam o tym pisałem pół roku temu. Ale jakoś tak miałem przerwę z 3 miesiące i wyleciało mi to z głowy. Więc od razu żuć menelu kamieniem i zlinczuj boś jest menel.

I wiesz dla mnie słowo wszędzie znaczy w języku polskim a nie na ruskich forach i sa-mp które w dodatku by było śmiesznie nie włączają się mi i wielu innym osobą od momentu instalacji zapory. 

Edytowane przez Wilhelm

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
6 godzin temu, Wilhelm napisał:

I wiesz dla mnie słowo wszędzie znaczy w języku polskim a nie na ruskich forach i sa-mp które w dodatku by było śmiesznie nie włączają się mi i wielu innym osobą od momentu instalacji zapory. 

To w języku polskim można cokolwiek jeszcze znaleźć? O.o
Pierwsze słyszę o problemach wejścia na stronę www, gdy ma się zaporę włączoną. :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nikt nie wie dlaczego nie naprawili tego 'problemu'. Niektórzy mówią, że chcą spieniężyć zakładki ale rejestracja nowych serwerów do zakładki Hosted jest zamknięta, więc mało prawdopodobne żeby to był powód 'awarii'.

Jak narazie pozostaje SANCR Monitor, warto tam zajrzeć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.