Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Przeglądając forum nie znalazłem żadnej wzmianki w jakimkolwiek temacie o Polskim Freeroamie. Jakieś 2 lata temu gralo tam ponad 100 osób, a teraz maksymalnie 10, ale nie o tym temat. Wiedzieliście w ogóle gdy grało tam tyle osób, że taki serwer istnieje? Jeśli tak to czym wtedy ten serwer się wyróżniał, że grało tam tyle graczy? Serwer istnieje już około 5 lat bez przerw, a ja odnoszę wrażenie, że nie jest on zaliczany do tej legendarnej czołówki. Teraz sprawa do programistów: Czy gamemode, który tam jest wydaję się autorski? Jakie sprawia ogólne wrażenie. No cóż, nie wiem czy to odpowiedni temat na takie rozmowy, ale chce poznać waszą opinię. To nie jest nieudolna próba reklamy- jestem tam zwykłym graczem :) Adres forum to www.polski-freeroam.pl .

Czekam na waszą opinie

Edytowane przez Puki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja wiedziałem, bardzo dobrze rozbudowany gamemod, niestety po wyglądzie nie można stwierdzić czy autorski czy nie. Grałem tam kiedyś z tego co wiem to tam chyba nikt nie interesował się zbytnio serwerem z head adminów może dlatego 10 graczy teraz max.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bardzo dziękuje za odpowiedz :) No własnie autor gamemoda poszedł na studia, a prowadzi go sam i od 2/3 lat nie ma gruntownych zmian. Kiedyś chociaż wgrywał jakieś drobne dodatki (lotto, obiekty świąteczne, rożne łatki). Przyszła mi jeszcze jedna myśl do głowy. Może ten serwer nie był/jest uznawany za "giganta" ponieważ żaden Head Admin nie wypowiadał się ani nie wchodził na fora typu GTA(każdy wie jakie) i to. Chociaż z tego co wiem na początku działalności była tutaj wykupiona reklama. Może ktoś kojarzy Adika331/Adikowego? Czekam na opinie reszty użytkowników.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Okej, to teraz ja. Założyciel serwera (Adik) w sumie jest spoko osobą, bardzo wyrozumiałą dla graczy i miłą. Spędziłem tutaj 5 lat i szczerze mogę polecić serwer. Co prawda teraz PF przechodzi kryzys, a ten nazwijmy go "bug" z zakładką network trafił się w najmniej odpowiednim momencie to naprawdę z graczami można porozmawiać. Od jednego typa usłyszałem, że w wakacje mają powrócić aktualizację gamemoda co mnie bardzo cieszy bo dzięki temu serwerowi poznałem tylu zajebistych ludzi, spędziłem tyle przyjemnych,  jesiennych, długich wieczorów, że łezka się w oku kręci. Swoją drogą tak się do niego przyzwyczaiłem, że na innym po prostu nie mogę już grać. Jeżeli serwer postoi jeszcze trochę to zapraszam wszystkich graczy. Musicie mi zaufać, pozdrawiam AweSome:)

Edytowane przez Wint3R

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Grałem od 0.2a bodajże, na początku było super, ale po latach w skład administracji dostały się osoby, które nie interesowały się losami serwera i w ten sposób serwer stracił wielu zwolenników, oraz rozgłos na większą skalę, gamemod jeden z lepszych jaki widziałem, można o nim przeczytać /about na serwerze, nie wchodziłem tam od dawno, bo skończyłem z SA-MP'em, ale jeśli ktoś poszukuję zajęcia to polecam tam wejść, jest sporo rzeczy do robienia.

W skrócie gamemode i potencjał jest ogromny, ale "polityka administracji" jest na zupełnie innym poziomie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.