Skocz do zawartości
int

System Narkotyków v0.1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!
Mam do zaprezentowania prosty system narkotków. Póki co rozwinięty jest tylko do marihuany ale w następnych aktualizacjach pojawią się kolejne używki.
Projekt jest w wersji v0.1, do wersji v1.0 będzie on w pewnym stopniu nie do użytku. Z tego powodu, że zauważyłem zaledwie 3-4 błędy które trzeba poprawić.
Zamiast komendy /sklep będzie możliwa strona internetowa w telefonie.
Planuję też dodać obiekt poczty, poczty San Andreas która będzie miała siedzibę w 3 stanach:

- Los Santos
- Las Venturas
- San Fierro

Wszystkie informacje wyświetlane w dialogach, wiadomościach do gracza, ustawienia czasu wykonania timerów itp. znajdziesz w katalogu:

'/include/lib/ustawienia.inc'

Textdrawy zaś znajdziesz w katalogu:

'/include/lib/textdrawy.inc'

|

|
|
|
|
|
\/

POBIERZ

sa-mp-012.jpg

sa-mp-013.jpg

sa-mp-014.jpg

sa-mp-015.jpg

sa-mp-016.jpg

sa-mp-017.jpg

sa-mp-018.jpg

sa-mp-019.jpg

sa-mp-020.jpg

sa-mp-021.jpg

UWAGA: Skrypt chwilowo nie posiada systemu zapisu pod nick gracza ale niebawem zostanie on dodany, dziś lub jutro. Kupowanie w textdrawach także nie działa bo nie zostały oskryptowane te w które można kliknąć - po części. Timer który widać w ostatnim screenie '4 minut' nie zatrzymał się przy 0, także do poprawy. Tak jak mówiłem, od wersji v1.0 będzie w pełni do użytku.

Developed by Mefedron
SN v0.1 © 2016-2017
Edytowane przez int

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, Taneno napisał:

Średnie ale ciekawe. 

Powodzenia. jak będzie final to przetestuje.

Dziękuję za opinię. Finalna wersja już niebawem z zapisem MySQL.

Edytowane przez int

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bardzo fajny bajer i textdraw :) Dla serwera z frakcjami fajna rzecz, ponieważ  można zrobić jakiegoś dilera czy coś takiego:D

Edytowane przez misjane

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
O 20 czerwca 2016 o 03:36, Daniel000192 napisał:

No + Za chęci skrypt na prawdę warty uwagi w szczególności do serwerów typu RolePlay :D miejmy nadzieję że wydasz finalną wersję :D

Nie wiem jaki serwer RolePlay chciał by taki skrypt. Szczególnie że aktualnie liczy się n4g i dev. Nic więcej, ale skrypt pewnie ktoś będzie zasysać do nauki. Fajnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.