Skocz do zawartości
LosSantosRolePlay

LS-RP | Los Santos RolePlay - Powraca!

Rekomendowane odpowiedzi

Dołączona grafika

 

LS-RP | Los Santos Role Play - Rok 2007 był pamiętnym okresem w którym wydarzyło się stosunkowo wiele. To czas rozbudowywania platformy SA-MP pod względem serwerów Role Play. Wówczas rodziły się pierwsze, kultowe projekty, które udostępniały możliwość wspólnej rozgrywki osobom zainteresowanym. W ten sposób powoli lecz wytrwale tworzyła się społeczność graczy, która na dobre zagościła na pewnych serwerach. Jednym z nich jest Los Santos Role Play. Projekt istniejący 9 lat. Ten czas to okres budowania i upadku wielu lokalnych projektów, mozolnego tworzenia miejsca rozgrywki dla graczy. Czas, który zrzeszył ogrom ludzi, umożliwił nawiązanie wartościowych kontaktów, pozwolił na wykreowanie niepowtarzalnych momentów w grze jak i przy budowaniu społeczności internetowej. Niezaprzeczalnie każdy zainteresowany poniekąd tematyką SAMP'a oraz tematem roleplay'ingu na tej platformie miał swoje ulubione miejsca rozgrywki. Jednym z najlepiej znanych jest także legendarne LS-RP. Projekt ze stażem oraz stałą społecznością przez lata oferował wspólną grę wielu użytkownikom.

 

Adres forum: http://ls-rp.net.pl/

 

 

Przedstawiamy nową odsłonę projektu Los Santos Role Play. Jest to kolejna edycja serwera LS-RP, której celem jest przywrócenie rozgrywki oraz rekonstrukcja społeczności serwera, zachęcając do powrotu graczy związanych z poprzednią wersją jak i zaproszenie nowych osób.

Projekt oferuje rozgrywkę w sprawdzonym, legendarnym miejscu jakim jest Los Santos. Na serwerze LS-RP.net.pl, kreując swoją postać indywidualną możesz zostać tym, kim zechcesz. Zostań lokalnym przedsiębiorcą, biznesmenem i otwórz własną działalność biznesową, bądź zostań przestępcą i stwórz organizacje przestępczą. Zakup własny dom lub mieszkanie i wymarzony samochód. Wspinaj się na szczyt zaplanowanej przez Ciebie kariery bądź zostań czarnym charakterem czerpiącym przyjemność z nielegalnych interesów. Możesz wykreować dowolny charakter - na wszystkie wymienione predyspozycje, pozwoli Wam ten projekt. Przełam zbędne ograniczenia i stereotypy.

Celem serwera LS-RP jest udostępnianie członkom społeczności, usług z zakresu rozgrywki online wraz ze wszystkimi zarejestrowanymi osobami. Aktualnie najważniejszą, ciągle rozwijana strukturą jest sposób rozgrywki typu Role Play. Projekt tworzy serwer oparty o zasady rozgrywki Role Play na którym każdy z graczy uczestniczący w grze odgrywa ustaloną przez siebie postać odpowiednio ją rozwijając i wchodząc w interakcję z pozostałymi osobami.

 

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

Informacje na temat miasta


Miejscem akcji jest tytułowe Los Santos. Miasto to od lat stanowi dominującą lokację rozgrywki. Naszym zasadniczym celem jest zadbanie o klimat jaki ma panować na serwerze nie zapominając o problemach graczy. Zapewnienie rozgrywki graczom należy do naszych priorytetów, dlatego też stworzymy wiele atrakcyjnych miejsc, które warte będą uwagi. W swoim zespole posiadamy szereg osób zajmujących się obiektami, możecie więc liczyć na to, iż w całym mieście Los Santos, a to w nim toczyć się będzie rozgrywka pojawi się wiele zjawiskowych miejsc do których gracze z chęcią będą przychodzić. Odpowiednio zagospodarowana plaża dostarczy graczom lepszych wrażeń, a centrum miasta z pewnością zachęci do przesiadywania w jego okolicach. Również grupy o charakterze przestępczym, biznesowym będą miały możliwość wgrania swojej paczki obiektów, przez co ich miejsca staną się o wiele bardziej atrakcyjne! Centrum miasta znajdować się będzie na Pershing Square.

Dołączona grafika

Dołączona grafika


 


Aktualne spojrzenie na Role Play
Funkcjonowanie rozgrywki zgodnej z zasadami Role Play na przestrzeni kilku lat przyniosło ze sobą wiele nowości oraz innowacji. Powstałe projekty oferowały nienaganną grę na platformie SA-MP oraz MTA. Kilka z nich przetrwało, trwają do dnia dzisiejszego. Jednakże niezliczona liczba zakończyła swój kruchy żywot przez rozmaite powody, które zmuszały ich właścicieli do zakończenia działania na rzecz sceny Role Play. Najczęstszymi przyczynami był niewystarczający zasób funduszy, niereformowalne jednostki graczy, ataki hakerskie, kłótnie w ekipie destabilizujące pieczę nad serwerem. Aktualnie społeczność zwolenników rozgrywki na filarach GTA San Andreas powoli maleje, ponieważ popadła w monotonię i brak skonkretyzowanych działań sprzyjających kwestiom rozwojowym.

Działania z przeszłości nie obyły się od donośnego echa związanego z gorącymi tematami i dysputami, często o charakterze rewolucyjnym. Przez okres przerwy postanowiliśmy się cofnąć tylko dlatego, aby nabrać rozpędu i dokonać zmian niezależnie od wszystkich czynników. Tworząc projekt na doświadczeniach z przeszłości z zakresu kreowania rozgrywki dla graczy postanowiliśmy dokonać przełomu. Zdecydowanych kroków pozwalających na pozyskanie stosownych rezultatów.

 

Nawiązanie do historii LS-RP

Od roku 2007 do 2016 serwer miewał rozmaite fazy, wzloty i upadki lecz niezmienne było przekonanie, iż projekt jest tworzony dla graczy. Z pewnych okoliczności projekt został zamknięty na początku bieżącego roku. Znakomitym podsumowaniem doczesnej kariery są słowa administracji:

 

Cytat

 

[...]W ciągu 9 lat istnienia nasz projekt przeszedł wiele. Przez tak duży okres czasu grało z nami dziesiątki tysięcy graczy. Setki z nich były przez pewien czas członkami ekipy, pomagając tworzyć nasz mały zakątek Internetu od środka. Od tysięcy zgłoszeń, biografii, postów, próśb, przez setki tysięcy godzin spędzonych na służbie w grze, nocne spędzone na budowaniu interiorów, litry kawy spożyte przy nieprzespanych nocach pisania kodu aż po ogólną pomoc na każde zawołanie graczy. Nie jesteśmy w stanie wylistować wszystkich dlatego wszystkim razem i każdemu z osobna chcemy podziękować za każdą cegiełkę, którą dołożyli do tych 9 lat wspólnego grania. Pomimo goryczy, którą czujemy musząc zamknąć LS-RP, chcemy również podziękować każdemu graczowi, który spędził ten czas z nami. Los Santos RolePlay od zawsze było liderem wśród projektów SA-MP i nawet dziś, 9 lat później, grając w 12 letnią grę komputerową, kiedy piszemy te słowa, na naszym serwerze gra ponad 170 graczy. Odchodzimy na szczycie za co nasza trójka głównych administratorów w imieniu swoim i graczy chce zostawić wszystkich byłych członków ekipy, którzy przyczynili się do tej niesamowitej historii z jednym słowem:

Dziękujemy.

Po raz ostatni,

Ekipa Los Santos RolePlay.

 

 

 

Wspomniana sytuacja odbiła się niemałym echem w społeczności graczy nie tylko przynależnych do projektu. Serwer był znany zdecydowanej większości ogółu użytkowników i bardzo często dyskutowano w jego temacie na różnych stronach i portalach internetowych. Gracze w momencie zamknięcia wyrażali swe niezadowolenie, co reprezentują poniżej zacytowane wypowiedzi:

 

Cytat

 

Aleksander F- Jaki jest sens zaczynać przenosiny na MTA, robić beta-testy, a potem ogłaszać zamknięcie?

 

Cytat

 

Mariusz K- Proszę, nie! A ja chciałem wrócić, spróbować, dajcie mi jeszcze ostatni raz wejść na eleske! Zostawcie chociaż forum, poważnie. Pozdrawiam, Golum!

 

 

Cytat

 

Michał L- smutne info, masa wspomnien pozostanie, pzdr eagles, groves, vards i lspd, ciorny :)

 

Cytat

 

Zbyszek S- Trochę nas skrzywdziliście nie powiem.

 


 

To wszystko motywuje nas do jednego - udostępnienia LS-RP na nowo!

Edytowane przez LosSantosRolePlay

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie powraca. Polski Los Santos Role Play było tylko jeden, ten z .net. Nie masz pomysłu na nazwę? Napisz SMS'a do Bongo. Żałosne jest wykorzystanie czyjejś sławy i podciąganie się pod coś. Tak samo jak zrobiła to jakaś laska rejestrując domenę c-games i pisała, że serwer powraca - gdzie ekipa i wszystko było nowe, tylko nie nazwa. Profesjonalny darmowy gamehub od Teez'a.   Kamil Wesołowski  - on nie robił fGaming czy fGameland, coś takiego? Coś tam z San Fierro? A w sumie tak, fgaming, nawet niezmieniony odnośnik w kodzie.. heh. Mnie jak najbardziej odrzuca.

 

Tak jeszcze dodam, że w pełni na temat samej reklamy - jest tutaj tylko coś o obiektach. Dalej jest właściwie co to jest Role Play i kim można zostać. Słowa zachęty, obiecywanie, zero konkretów.

Edytowane przez DaGaXeR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak samo powraca jak i community roleplay powróciło. Domena podobna do oryginału Wam nie pomoże. 

 

PS. Gdyby administracja LS-RP.net była wścibska mogłaby Was pozwać za naruszenie praw autorskich dot. logo. Nie jest identyczne, ale każdy w temacie wie, że takie podobieństwo wystarczy to skasowania Was na kilka stów. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 16.06.2016 o 14:50, 639 napisał:

(...)

PS. Gdyby administracja LS-RP.net była wścibska mogłaby Was pozwać za naruszenie praw autorskich dot. logo. Nie jest identyczne, ale każdy w temacie wie, że takie podobieństwo wystarczy to skasowania Was na kilka stów. :)

No to śmiało...

Cytuj

Ochroną objęty może być wyłącznie sposób wyrażenia; nie są objęte ochroną odkrycia, idee, procedury, metody i zasady działania oraz koncepcje matematyczne.

Art. 1 ust. 2-1 Ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych.
Może się zainspirowali (Art. 2 ust. 4 w związku z ust. 1) :D

Każdy też wie, że każdy pseudol prędzej czy później pada lub nie zyskuje znaczącej sławy.

2 godziny temu, CP5 napisał:

co za hipokryzja

(...)

Następny... :D Jesteś pokrzywdzonym Autorem?

Edytowane przez PrzMas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×