Skocz do zawartości
Taneno

[DARMOWE][OFERUJE] Chcesz założyć serwer brak ci skryptera?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie wszystkie zainteresowane osoby tą o to ofertą.

Nie jestem znaną osobą na scenie role-play, możliwe że tylko po tym nickname. Oferuje swoje umiejętności w PAWN jak iż nazbierało mi się sporo wolnego czasu, ten koniec roku i ogólnie takie tam małe wieczorne nudy(problemy ze snem), oferuje siebie jako osobą mogącą napisać ci bądź edytować wszystko czego twoja dusza pragnie, wszystko zupełnie za darmo, ale nie będę ci pomagał wiecznie, chyba że mnie coś zainspiruje...

Przyjmę tylko i wyłącznie jedną ofertę współpracy.

Dziękuje że przeczytałeś moje minutowe wypociny.. 

Kontakt: PW FORUM :)

Edytowane przez Taneno

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Fakt że posiada konto na pawno.pl od roku nie świadczy o tym że taki posiada staż, znam kilku skrypterów którzy konta na pawno.pl nie posiadają do dziś. Czy to oznacza że jeśli jutro założą tu konto to będą mieli staż naliczany dopiero od jutra? :O

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
8 godzin temu, Exive Group (c napisał:

W cały 1 rok nauczyłeś się tworzenia całego gamemode? Przerabianie rozumiem, ale nie sądze, że osoba z rocznym doświadczeniem (na pawno.pl) zrobi gamemode rp.

Bez przesady, nie każdy jest idiotą by podstaw uczyć się cały rok. W sumie nie tylko podstaw, bo obecne "standardy" nie są nawet wyrafinowane. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
23 godzin temu, Exive Group (c napisał:

W cały 1 rok nauczyłeś się tworzenia całego gamemode? Przerabianie rozumiem, ale nie sądze, że osoba z rocznym doświadczeniem (na pawno.pl) zrobi gamemode rp.

nie będę robił tutaj wielkiego gówna, moja ofertą już jest nie aktualna przyjąłem propozycje dołączenia się do serwera, aktualnie mamy owocną współpracę i korzysta na tym każdy członek ekipy.

To że posiadam konto na pawno.pl jeden rok(nawet nie widziałem że tak długo tutaj jestem) to nie oznacza że nic kompletnie nie potrafię, ziomeczku ja chciałbym zobaczyć twoją znajomość tego języka.

Temat można zamknąć, oferta już nie jest aktualna. 

Nie dość że ktoś wychodzi z inicjatywą darmowej pomocy, osobą lub osobie to jeszcze wejdzie ci takie gówno w temat i że chcę zrobić gówno burze bo myśli że to mu zwiększy fejm. 

Edytowane przez Taneno

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.