Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko, jestem posiadaczem telefonu Xiaomi Mi4 LTE-CU. Po sprawdzeniu kodu ze zdrapki oraz włączeniu Mi Recovery i zainstalowanym systemie MIUIPolska stwierdzam, że telefon jest oryginalny. Czy ktoś już się z nim spotkał? Bo mam zainstalowany system android 4.4.4, a chciałbym przeprowadzić aktualizację do androida 6.0.1. Więc jakie kroki muszę poczynić w tym celu? :D  Jest ryzyko zepsucia telefonu?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Heh. Śmiechłem. O takie żeczy tu pytać. :D MIUIPolska.pl

Ale mam Mi3 to pomogę. ;) (To praktycznie ten sam telefon tylko w innej obudowie, to samo oprogramowanie idzie tu i tu).

Ryzyko jest znikome. Takie same jak we wszystkich telefonach. Jak nie padnie Ci bateria to wszystko będzie OK. No chyba, że wgrasz oprogramowanie nie z tego telefonu. 

Najpierw musisz zainstalować TWRP potem wydanie MIUI7 z 17 grudnia. Łączy ono 2 partycje systemowe w jedną. Bo jak wiadomo Mi3/4 mają 2 partycje na system. Powodów jest kilka. Szybka aktualizacja, opcja dualboot etc... Ale... MM potrzebuje więcej pamięci to wszystko nie zmieści się na jednej partycji. Po zainstalowaniu tego wydania nie możesz się już cofnąć! Inaczej złapiesz bricka. Teraz będziesz mógł instalować tylko to wydanie i nowsze.

Jak coś to pisz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.