Skocz do zawartości
IsAmUxBass

Komputer za 3000zł

Rekomendowane odpowiedzi

Siema, chciałbym kupić komputer za 3tys. To jest moja propozycja co w na to ? Mógłbym cos zmienić, jestem otwarty na wszelkie propozycje.

1.jpg

2.JPG

Edytowane przez IsAmUxBass

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

SSD 120GB Ci starczy? Standardowo ludzie biorą jeszcze 1TB HDD. ;) Ja ledwo na 500GB SSHD wszystko trzymam.. :D Jak chcesz kupić "komputer do grania" to samo GTA V waży ~60GB, Wiesiek też coś około tego. ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
19 minut temu, DaGaXeR napisał:

SSD 120GB Ci starczy? Standardowo ludzie biorą jeszcze 1TB HDD. ;) Ja ledwo na 500GB SSHD wszystko trzymam.. :D Jak chcesz kupić "komputer do grania" to samo GTA V waży ~60GB, Wiesiek też coś około tego. ;)

Mam jeszcze 500GB  HDD z obecnego komputera. SSD tylko na windowsa i podstawowe programy.

Edytowane przez IsAmUxBass

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak bierzesz Intela bez K to boxowe schłodzenie Ci spokojnie wystarczy. Poza tym zestaw bardzo dobry, jedynie co to SSD bym zmienił na Transceda 128 lub Cruciala 256, a grafike od Sapphire

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, Maku napisał:

Jak bierzesz Intela bez K to boxowe schłodzenie Ci spokojnie wystarczy. Poza tym zestaw bardzo dobry, jedynie co to SSD bym zmienił na Transceda 128 lub Cruciala 256, a grafike od Sapphire

Zależy mi na tym żeby komputer był cichy i miał niższą temperature szczególnie teraz na lato. Dlaczego akurat grafika od Sapphire i zmiana SSD ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sapphire jest najlepiej oceniany wśród Radeonów.
Transcend SSD370 128GB lub Crucial MX200 250GB mają lepszą prędkość zapisu.

Ten procek nie FX, więc nie podkręcając go nie potrzebuje dobrego chłodzenia - temperatury będą w normie :) A jak nie będziesz zadowolony - zawsze możesz dokupić chłodzenie, a boxowe masz w pakiecie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.