Skocz do zawartości
Dusik

[Sprzedam] GM Polski Mega Serwer DM [PMS]

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie.
Z racji że definitywnie skończyłem już z SAMP'em wystawiam na sprzedaż GameModa Polski Mega Serwer DM
Sprzedam na wyłączność tylko jednej osobie (co dalej z nim się stanie mnie nie interesuje)

Sprzedaje paczkę która zawiera:
- całą paczkę serwerową  w tym gamemoda,autorskie includy, użyte pluginy, skrypty
- strukture bazy danych bez kont użytkowników i wrażliwych danych
- skrypty PHP używane w gamemodzie np. streamer linków YouTube, lokalizator GeoIP itd.
- panel administracyjny ukończony w 80% (oparty na szablonie bootstrap)

Przykładowe filmy z serwera znajdziecie tutaj:
https://www.youtube.com/results?search_query=polski+mega+serwer

Opis serwera:
http://pawno.pl/topic/32838-dm-polski-mega-serwer/

Serwer cieszył się dużą popularnością na ostatnim większym wydarzeniu (2 urodziny serwera) na serwerze grało ponad 220 graczy
co na dzisiejsze czasy można uznać za spory sukces na serwerze DM
Tutaj dowód: https://www.youtube.com/watch?v=t8-i2iARNS8

Płatność przelewem bankowym (mogę przez Allegro)
Cena: 200 PLN

Edytowane przez Dusik

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moim zdaniem Rimmerku dałeś dupy po całej linii , sprzedałeś siebie jak i cały serwer- w którego rozwój włożyłeś zapewne tysiące godzin- niczym emerytki swoją rentę na tacy w kościele... tak troszkę debilna decyzja z dupy wzięta... jak dla mnie bezsens.                                                                                                                                               A to tylko dlatego że nie masz czasu? Powód to jest wręcz z chuja wyssany, także brawa, ponieważ mogłeś tak jak wspomnieli inni wyżej, oddać komuś ten serwer żeby się nim zajął, a jak będziesz miał czas , wbijać. Tyle graczy tu grało... nieporównywalne do innych serwerów... Jesteś debilem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@anonimek33 Jeżeli masz jakieś problemy z nim to pisz na PW do niego a nie tu. Tu jest dział giełda nie targowisko, a to że kończy z sampem to pozbywa się wszystkiego co z nim związane a po drugie to jest jego GameMod więc robi z nim co chcę.  Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak czy siak, I tak nawet jeśli serwerem będzie zarządzał kimś innym, nexe cały czas będzie cwelem. Myślał, że jak zmieni nick to nikt go nie pozna? Chciał przechytrzyć wszystkich, ale mu się nie udało. Czarne Kobry górą.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 godzin temu, Wayner napisał:

Oferta nadal aktualna? 

Aktualnie mam już zainteresowanego. Jeśli odmówi to skontakuje się z tobą

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
9 godzin temu, Dusik napisał:

Aktualnie mam już zainteresowanego. Jeśli odmówi to skontakuje się z tobą

Mam pewne pytanie, gdyby interesant jednak odpuścił. W grę wchodzi spisanie umowy prawnej?

Edytowane przez Wayner

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.