Skocz do zawartości
Domenico

Polski Truckerski Serwer SA:Mp truckers.com.pl

Rekomendowane odpowiedzi

rt.png  

Profesjonalny serwer truckerski na platformie SA:Mp czeka właśnie na ciebie drogi graczu! Koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą!

Połącz się z serwerem już teraz używając poniższego adresu!

samp.truckers.com.pl:7777

Jak widać w logo forum– gramy razem aż od 2008 roku, czyli 8 lat. Przez ten czas przeszliśmy wzloty i upadki, nasz skrypt był stale rozwijany i modernizowany, a w ekipa była ciągle powiększana. Aż w końcu nadszedł czas wakacji 2016 r., w którym serwer znalazł się w kryzysowej sytuacji. Skład administracji się posypał, lecz Ci co zostali, postanowili postawić serwer na nogi oraz ponownie wyprowadzić go na wyżyny. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i odwiedzenia naszego serwera oraz zostania z nami na stałe - na pewno nie pożałujesz! Zapraszam również do sprawdzenia zawartości poniższych odnośników - znajdziesz tam informacje nt. tego, co spotkasz po wejściu na serwer SA:Mp.

Każda frakcja i firma posiada własny oraz autorski skrypt, który jest odskocznią od codziennych czynności! Poczytaj o nich w ich działach na forum.

Wejdź na serwer i sam sprawdź nasz skrypt! Na pewno nie pożałujesz, a kto wie, może zostaniesz na dłużej? Zapraszam w imieniu całej społeczności PTS!

Wejdź na serwer już teraz!

samp.truckers.com.pl:7777

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×