Skocz do zawartości
GrandThomas

Znacie jakiś generator kodów

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Daniel000192 napisał:

FullWars-gw.xaa.pl/
Zapraszam domena tymczasowa a układanie kodu jest nieograniczone :)

Wcale nie widać, że skopiowane z web.archive.org.

7xlqzS.jpg

Nie znamy prawowitego autora strony lecz po upadku autentycznej strony WWW postanowilismy odblokowac uzytkownikom mozliwosc ulozenia tekstu.

Oto on - @gr56. ;)

Źródła: klik.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Spoiler

PCWAv9h.jpg

Co przepraszam? Ta "wasza" stronka to tylko ułamek tego co było na starym codegenerators dodając jeszcze że ta stronka to ewidentne kopiuj - wklej ...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
26 minut temu, Jaev napisał:
  Pokaż ukrytą zawartość

PCWAv9h.jpg

Co przepraszam? Ta "wasza" stronka to tylko ułamek tego co było na starym codegenerators dodając jeszcze że ta stronka to ewidentne kopiuj - wklej ...

Nie umiesz angielskiego :D ?

CodeGenerators.pl Is back in the old version...
Jedyne co chciałem to to aby każdy mógł automatycznie ułożyć kod bez fatygowania się ;x a wszyscy po mnie jadą.... Fakt pobrane jest z WebArchiwum ale postaram się to ulepszyć z innymi.... Więc jeśli macie mnie hejtować to proszę bardzo droga wolna....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, Abyss Morgan napisał:

kurwa serio, stronę zrobiłeś na tydzień ? To moje byle gówna sterczą już dłużej na serwerach ...

Człowieku 1. Nie wyrażaj się tak...
po drugie zrobiłem na tydzień bo chciałem zobaczyć jak wypadna fale hejtu i czy w ogóle będą i widać że jak są hejty to nie ma co stawiać...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
7 godzin temu, Daniel000192 napisał:

Człowieku 1. Nie wyrażaj się tak...
po drugie zrobiłem na tydzień bo chciałem zobaczyć jak wypadna fale hejtu i czy w ogóle będą i widać że jak są hejty to nie ma co stawiać...

1. Lubie się wyrażać.
2. Przecież to oczywiste że na polskiej stronie będą hejty, dlatego się tu nic nie publikuje i idzie za granice.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.