Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Lagowy

[KOSZ]Anty "pizdravianka"

Rekomendowane odpowiedzi

Jako że Natsu. n00b nie umie się powstrzymać, od przygłupich ataków wydaję Anty Cheat(w sumie to prosty kod) na pozbycie się bezmózgów pokroju założyciela serwera PSR. 

if(random(5) != 0) return 1;
     if(GetPlayerState(playerid) == PLAYER_STATE_WASTED) return 1;
    if(!pTemp[playerid][Zespawnowany]) return 1;

if(!IsPlayerInAnyVehicle(playerid)) GetPlayerVelocity(playerid, Pizdravianka_Pos[0], Pizdravianka_Pos[1], Pizdravianka_Pos[2]);
    else GetVehicleVelocity(GetPlayerVehicleID(playerid), Pizdravianka_Pos[0], Pizdravianka_Pos[1], Pizdravianka_Pos[2]);
	    Pizdrovianka_Static = floatsqroot(Pizdravianka_Pos[0] * Pizdravianka_Pos[0] + Pizdravianka_Pos[1] * Pizdravianka_Pos[1] + Pizdravianka_Pos[2] * Pizdravianka_Pos[2]) * 200;

if(floatround(Pizdrovianka_Static, floatround_round) > 1500)
        {
            if(IsPlayerInAnyVehicle(playerid))
            {
                KickPlayer(playerid, -1, "Cheat Pizdrovianka");
            }
            else
            {
                GetPlayerFacingAngle(playerid, Pizdravianka_Pos[3]);
	                if(Pizdravianka_Pos[3] == 0.0) KickPlayer(playerid, -1, "Cheat Pizdrovianka");
            }

}

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, Lagowy napisał:

Ja tez mialem zawal jak mi napisal ze ma pop gm w c++ xD

Jedynie co on tam moze mieć w c++ to pluginy, których nie pisał. Mi się nawet chwalił że z Y-LESS gm'a pisał xD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 godzin temu, CeKa napisał:

Albo to nie jest cały kod, albo nie mogę sobie wyobrazić jak on działa. :)

Każdy gracz, który spojrzy na północ zostanie wyrzucony.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
17 minut temu, PrzMas napisał:

Każdy gracz, który spojrzy na północ zostanie wyrzucony.

To jeden z błędów, skrypt jest do poprawki - nie został on całkowicie przetestowany ale spełnia swoją rolę - tyle że czasami kickuje niewinnych graczy :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 minuty temu, Michalec napisał:

Aha? Może ktoś mi przybliżyć o co chodzi z tym Natsu oraz tym AntyCheatem? :D

Natsu frajer, a Anty Cheat jest po to aby ochronić na prawdę dobre serwery przed takim gnojem jak on. 

Pomijając fakt, pizdravianka działa tak, że z poziomu cheatera stoi on w miejscu ale gracze widzą go jakby w nich przywalał z prędkością 1000 km/h i podnosił na jakieś 10 metrów(podnoszą się, bo tak mocno w nie uderza), czitujący zawsze ma angle 0.0 - nie ma wyjątku.

Spróbujmy wszyscy razem dojść do rozwiązania bo ten przygłup poniszczy resztę sceny SA:MP'a - uważa się za boga sampa a tak naprawdę jest zwykłym gównem z ulicy, peace.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niestety to nic nie da, wiesz dlaczego? Bo kiedy on używa tego czitu jego pozycja przyjmuje wartość stałą, czyli jakieś tam kordy które się nie zmieniają, i angle 0.0.

Nie da się zrobić tego za pomocą tych funkcji. Trzeba wymyśleć coś co będzie działać - i to jak najszybciej bo polska scena się wypala przez takich przygłupów jak on.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A inni gracze w pobliżu też widzą, że cheat'er uderza w ofiarę czy tylko ofiara to widzi? Za pomocą odpowiednich funkcji można wykryć co jest synchronizowane na serwer.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dodatkowo osoba, która też używa tego syfu również tak szaleje (od strony gracza, żeby nie było łatwo wykryć kto to robi, a od strony cheatera może się poruszać normalnie)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie mam czasu testować tego sobeita więc spytam, czy gracz po spawnie od razu ma tą funkcję odpaloną i jego rotacja jest równa 0.0, bo jak robiłem anty goda na gody które od razu po wejściu zmieniają hp gracza, to mroziłem gracza po 1 spawnie, ustawiałem mu wybrane losowe wartości hp i armora, a następnie po 2 sekundach sprawdzałem czy wartości się nie zmieniły. Jeśli cheat działa podobnie jak gody które nie są na przycisk to raczej prosto wykryć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przecież "zabawki" s0beit'a można włączać lub wyłączać kiedy się chce i dopiero wtedy (po włączeniu) powodują synchronizowanie niepożądanych danych na serwer.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
13 godzin temu, Abyss Morgan napisał:

Nie mam czasu testować tego sobeita więc spytam, czy gracz po spawnie od razu ma tą funkcję odpaloną i jego rotacja jest równa 0.0, bo jak robiłem anty goda na gody które od razu po wejściu zmieniają hp gracza, to mroziłem gracza po 1 spawnie, ustawiałem mu wybrane losowe wartości hp i armora, a następnie po 2 sekundach sprawdzałem czy wartości się nie zmieniły. Jeśli cheat działa podobnie jak gody które nie są na przycisk to raczej prosto wykryć.

Nie.

@100% działający update na ścierwo Natsu, teraz wywala tylko pizdrovianke.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
if(floatround(Pizdrovianka_Static, floatround_round) > 1500)
{
    if(IsPlayerInAnyVehicle(playerid))
    {
        KickPlayer(playerid, -1, "Cheat Pizdrovianka");
    }
    else
    {
        GetPlayerFacingAngle(playerid, Pizdravianka_Pos[3]);
        if(Pizdravianka_Pos[3] == 0.0) KickPlayer(playerid, -1, "Cheat Pizdrovianka");
    }
}

W pojeździe nie trzeba sprawdzać FacingAngle?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.