Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Lagowy

[KOSZ]Anty "pizdravianka"

Rekomendowane odpowiedzi

Nie, ponieważ w pojeździe angle jest różne, w sumie przyjmuje stałą wartość ale to zależy jak wsiądziemy do pojazdu i wgl.

Angle dla pewności warto sprawdzać tylko jeśli nie jest w pojeździe.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

1. Napisałeś w temacie na gtao, że wydajesz skrypt, ponieważ chcesz chronić dobre serwery. Szczerze? Gdyby nie Twój pseudol o nazwie Ibiza dawno bym wyrzucił zabezpieczenia z PSR do sieci, ale nie chcę, aby takie dziecko pvar'ów z tego korzystało, no bo po co? Już ciężej się cheatowało na PSZ Erwina.
2. Wbijałeś na PSR, hejtowałeś sobie, wykrzykiwałeś jak to YSI zniszczyło Twoje wspaniałe GPP (inne serwery jakoś do tego problemu nie mają). Zamiast hejtować było napisać o kontakt do Alexa Cole aka Y_Less'a, dodałbym Cię do konfy o ile używasz skype. Jak już tak bardzo chcecie wiedzieć skąd go znam to proszę - od 2006 do 2012 siedziałem na MŻ/AC-RP, jeden z największych RP i programowałem tam z Lansiorem34 (nie jest w Polski). On znał Alexa prywatnie. Resztę sami sobie dopiszcie.
3. Czy Ty na serio myślisz, że ja mam zamiar tknąć takie serwery jak PPS, FS, TOS? Oni mi nic nie zrobili, jedyne na czym mi zależy to pozbycie się pseudo serwerów ze sceny SA:MP. Twój stoi na czele tego rankingu, szczególnie patrząc na Twoje zachowanie. Jesteś brązowym gównem, które chciałoby być złotem. Jednak może zacznijmy od podstaw.
1. Rockstar stworzył sobie GTA.
2. Kalcor stworzył SA:MP, już tam się nie czepiajmy o temat core i VC:MP.
3. Ty kupiłeś sobie dedyka czy tam stoi może na jakimś hoście, nie wiem, nie wnikam. Jesteś jedynie trzecim punktem tej gałęzi, a zachowujesz się i traktujesz ludzi jakbyś był pierwszy. Twoje niedojebanie jasno można określić na poziom przewyższający wszystkie inne. Zobaczy jak działa polityka Twojego serwera:
a) Zacznijmy od tych podań -  jeden head admin neutral, a drugi? Przyjęty! Dlaczego? No jasne, administracja z PMS - gracze, nie liczy się to, że znasz ich 3-4 dni. Best pseudol.

http://ibizaserver.pl/index.php?/forum/39-przyjęte/
b) Lecimy dalej - jak dla mnie moderator, administrator, head admin - wszystko to jest to samo. Podobnie jak i gracze. Jedyne czym się różnimy to wiek, umiejętności, jednak nie daje to nam żadnego prawa do wywyższania się nad innych. Ty zachowujesz się jakbyś był władcą, a jesteś jedynie właścicielem pseudola w marnie napisanym multi i nawet nie możesz się z tego utrzymać. Więc przestań się bawić jakbyś był szefem Microsoftu bo od gówna różnisz się tyle co... No właściwie to różnic nie ma. Sam to najlepiej udowodniłeś:
12895501659783595323.png
Jedynym trollem jakiego trzeba się pozbyć z tego serwera jest użyszkodnik Lagowy.
c) Co robiłeś przed startem swojego pseudolka? Biegałeś po serwerach i udzielałeś się w temacie "Co wyróżnia ten serwer od innych"? Prawda jest taka, że jakby Twoje gówno zostało ostatnim polskim serwerem na scenie to i tak by upadło! Powód? Ty nie znasz pojęcia "pomysł" bo wszystko kopiujesz.
Mała rozpiska:
1. Kurczaki (super nowość) - to po prostu kociołki z PSR.
2. Gangi podjebane.
3. Osiągnięcia poziomowe - PSR.
4. Textdrawy lewy górny róg - PPS.
5. Textdrawy na dole - fullgaming.
6. Textdrawy na górze od aren - PBS.
7. OX - PMS.
8. Regulamin i wejście - PMS.
9. Górnictwo - PMS.
Wymieniać dalej?
Jeszcze Twój tekst "szkoda, że drifterowi nie podjebałem sync bo miał w pluginie" - napisz swoją. A no tak, nie potrafisz, bo tego tak łatwo nie idzie ukraśc podobnie jak i AC.

Czyj serwer jest zatem gównem? Twój gdzie można zabawiać się każdym cheatem czy ten zabezpieczony? Kiedy ostatnio miałem włam? Chyba nigdy. A jak u ciebie można się zabawiać? Np. tak:
http://imgur.com/XcyaLor
Serwer był tak strasznie nudny, że postanowiłem trochę zabawić Twoich graczy. Po prostu widzieli to wszystko co tam jest na innych serwerach.
4. Nigdy nie napisałem, że cały GM jest napisany w C++(jest w dużej części), ale jeżeli już tak bardzo wam zależy, aby wiedzieć czego do tego używam to proszę:
http://forum.sa-mp.com/showthread.php?t=421090

5. Dejv, który nie wiedział co to jest GPCI aka założyciel GS piszacy "pls daj funkcje na GPCI" - Alex i gamemode? Wklej archiwum bo coś Ci się chyba pomyliło. Za dużo tych prób samobójczych, gdy tamta dupera CIę zostawiła. Może też się podzielę naszym archiwum w tym temacie, hm? Ile to już GM piszesz? Bo podobno start w marcu, a mamy bodajże lipiec. Chyba inny kalendarz obsługujemy.
6. No i czas na wielki finał, porównajmy AC z pozdrowieniami dla Lagowego!

Chcesz to nauczę Cię programować :*.

P.S Zapomniałbym o najważniejszym! BÓG PVARÓW znany wam jako Lagowy kłócił się na serwerze, że są szybsze od zmiennych przy okazji wyśmiewając PSR. Zatem - sprawdźmy!
Zmienna:
4 byte'y na samo miejsce -> zapisana wartości zmiennej -> teraz coś musi trzymać do tego lokację w programie -> czyli +/- liczmy parenaście byte'ów.
Pvar'y Boga Lagowego:
1. Zapisanie klucza po jakim dostaniesz się do wartości, biorąc pod uwage to, że musi być do niego podana lokacja.
2. Zapisanie wartości, a do niej też musi podana być lokacja.
3. Do pvara dostajesz się po kluczu, który jest ciągiem znaków.
4. Program musi znaleźć klucz w spisie wszystkich kluczy.
5. I wtedy bóg Lagowy może operować na danej wartości.
Pvary działają jak dictionary.
Dictionary<string, int> _lagowyniemamozgu = new Dictionary<string, int>();
_lagowyniemamozgu.Add("stringktoryjestkluczemibizatopseudol", 666);

Pozdrawiam! Natsu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A twój serwer to zwykłe g. z internetu, mój przynajmniej ma własnego gamemoda, własny kod - a twój to zwykłe ścierwo w dodatku wmawiasz wszystkim że napisałeś go w c++. Pseudola to prowadzisz ty - i to największego w hosted

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Patrz punkt czwarty i pozostałe, a jak nawet czytanie jest dla ciebie takim wielkim wyzwaniem to podaj skype, zaproszę i Ci przeczytam. Swoją drogą, Twoja obecność wystarczy, aby nazwać serwer pseudolem. Już nie wspominając o śmiesznych zabezpieczeniach.

P.S Jeszcze więcej timerów sir lagowy! xD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale przykozaczyłeś z tym włamem na konto Admina , evolz zarejestrował u Ciebie konto a ty beszczelnie wziąłeś sobie hasło i zalogowałeś się na serwerze.

W dodatku twoje pseudo PSR nie ma hashowanych hasł ;> albo hash jest tak prosty do złamania, że nawet taki bezmózg jak Ty potrafi go odkodować.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, Przykra_Prawda napisał:

(...)

4. Nigdy nie napisałem, że cały GM jest napisany w C++(jest w dużej części), ale jeżeli już tak bardzo wam zależy, aby wiedzieć czego do tego używam to proszę:
http://forum.sa-mp.com/showthread.php?t=421090

(...)

Ja piszę Morse'm na papierze toaletowym ;)

47 minut temu, Lagowy napisał:

Ale przykozaczyłeś z tym włamem na konto Admina , evolz zarejestrował u Ciebie konto a ty beszczelnie wziąłeś sobie hasło i zalogowałeś się na serwerze.

W dodatku twoje pseudo PSR nie ma hashowanych hasł ;> albo hash jest tak prosty do złamania, że nawet taki bezmózg jak Ty potrafi go odkodować.

Zwłaszcza, że właściciele innych serwerów to na pewno szyfranci z wieloletnim doświadczeniem ;)

Poziom to wy obydwaj macie. Nawet na tym forum są właściciele serwerów, po których nie spodziewałbym się takich cyrków i pajacowania, jakie wy odstawiacie. Oba wasze pseudole są jak gówna w złocie, a gdyby nie fakt, że trafiacie w gusta nieogarniętej gimbusiarni, rozdając im adminy i pozwalając kozaczyć, to nikt by u was nie grał. Polska scena SA-MP leci na pysk, bo większość serwerów (w tym ich kadry) jest na waszym poziomie, ot cała tajemnica - wieś śpiewa, wieś tańczy. Każdy ma autorski kod, ale koncepcja tych autorsko napisanych eventów i innych dupereli jest zgapiona z gamemode'ów, które wiszą gdzieś w internetach od samego początku SA-MP'a.

Temat dotyczy anty cheat'a a nie czyj pseudol jest lepszy albo kto jest lepszym programistą, zresztą sorry, ale dobrzy programiści nie piszą w Pawn :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
7 minut temu, PrzMas napisał:

Zwłaszcza, że właściciele innych serwerów to na pewno szyfranci z wieloletnim doświadczeniem ;)

Poziom to wy obydwaj macie. Nawet na tym forum są właściciele serwerów, po których nie spodziewałbym się takich cyrków i pajacowania, jakie wy odstawiacie. Oba wasze pseudole są jak gówna w złocie, a gdyby nie fakt, że trafiacie w gusta nieogarniętej gimbusiarni, rozdając im adminy i pozwalając kozaczyć, to nikt by u was nie grał. Polska scena SA-MP leci na pysk, bo większość serwerów (w tym ich kadry) jest na waszym poziomie, ot cała tajemnica - wieś śpiewa, wieś tańczy. Każdy ma autorski kod, ale koncepcja tych autorsko napisanych eventów i innych dupereli jest zgapiona z gamemode'ów, które wiszą gdzieś w internetach od samego początku SA-MP'a.

Temat dotyczy anty cheat'a a nie czyj pseudol jest lepszy albo kto jest lepszym programistą, zresztą sorry, ale dobrzy programiści nie piszą w Pawn :P

Tego tematu i problemu by oczywiście nie było, gdyby nie fakt, że Lagowy biegał sobie po serwerach i pokazywał się od niezbyt dobrej strony na innych projektach przed startem Ibizy. Robi to do tej pory. Zasada jest prosta, niech nie robi z siebie lepszego od innych (mówię tutaj o metodyce odnoszenia się do ludzi, graczy), ponieważ tak jak już wspomniałem - to jedynie SA:MP i raczej nikt tutaj nie ma prawa uważać się za kogokolwiek "lepszego". A już z pewnością nie ma prawa odnosić się tak jak Lagowy za zwykłe pytania.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Człowieku, lepiej Ty dobrze sprawdź logowanie. Wczoraj 3 osoby napisały wbijajcie na sumo z tego żadną z nich nie byłem ja, otrzymali bana "wypierdalaj na PSR". Co o Lagowym sądzi jego administracja przeczytałem sobie tutaj:
http://ibizaserver.pl/index.php?/topic/205-no-to-jest-juz-kabaret-xd/

Odpowiedź na pytanie, które Cię męczy: nie, nie mam z tym człowiekiem kontaktu bo nie chcę go zbytnio znać Obrażał mnie po wbiciu na Ibizę, ja to olewałem. Nie trawię go do tej pory i tyle w temacie. Rób z nim co chcesz, mało to mnie obchodzi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
16 minut temu, PrzMas napisał:

no niby ta ale jak to jest teraz?
Natsu nie jest na tyle skrzywdzony zeby brac rzeczy prosto z innych i upadlych serwerow (w tym pms), Lagowy niby ma 25 lat, max 17 po takim zachowaniu
wku*wiac sie o jakies grzybki od trolujacych graczy w tak szybkim tepie, just Lagowy things. Byla tez sytuacja, gdzie administrator z gpp (na nim tez byly pare rzeczy z innych serwwerow, np. sparingi i system gangow z p4s) zmutowal Lagowego, bo pisal zle rzeczy, a co Nerwowy zrobil? Zbanowal go poczym caly serwer go wysmial. Teraz, na PiS byl taki moment, gdzie jakis cziter przygarnal randoma na /chilliad i byli we 2, zawital zarowno Lagowy. Co sie stalo podczas tej sytuacji, cziter zostal wyrzucony a gracz niewinny zostal zbanowany za czity, pls. Lagowy, kiedy sie ogarniesz i dojdziesz do normalnego stanu psychicznego, bo chyba w lesie z grzybami sie zgubi Twoja mysl

sorki za nei dodawanie pl znakow bo wiecie, klawiatura zgubila jezyki i nw po jakiemu mam i jeszcze beda dymy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mówisz natsu tutaj o odnoszeniu się do graczy? A jak się ma człowiek odnosić do bydła, które wbija na serwer tylko po to by go wkurwić i zniechęcić graczy do ibizy? Udzielasz się najwięcej, a sam pokazujesz zerowy poziom head administracji PSR, która wchodzi na inne serwery, by im szkodzić tak jak w przypadku ibizy gdzie wbiłeś na konto evolza dwukrotnie zacząłeś robić bydło, a potem, że lagowy się wkurwia i źle odnosi do graczy. Nic dziwnego, bo każdy by się wkurwił, a  by nie było jakby nie wchodziły typowe mangozjeby by potrollować ibize m.in Ty i niektóre zjeby z PSR. Prosto i na temat. I nie mów, że wszystko zaczęło się od chodzenia lagowego po serwerach, bo wszystko zaczęło się od wbicia była na ibize i trollowania, bo każdy zarządca w jakiś sposób próbuje zrobić dobry game mod i wybić swój serwer.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

" A jak się ma człowiek odnosić do bydła, które wbija na serwer tylko po to by go wkurwić i zniechęcić graczy do ibizy". Efekt motyla rozpoczął Lagowy, a to wbijanie to nic innego jak konsekwencja poprzednich działań z jego strony. Dlatego też rozchodzi się tutaj tylko o Ibizę, a nie takie serwery jak FS, PPS, TOS itd.

P.S I tutaj jesteś w błędzie. Gdyby nie wbijanie Lagowego, wypisywanie bzdur etc. to oczywiście - taka sytuacja nigdy by nie zaszła. Zapytaj się graczy na PSR, powodem jest to co on robił względem innych.
Wiadomość z ostatniej chwili:
[00:20:55] Patryk: Natsu
[00:21:09] Patryk: Lagowy ma jeszcze podjebane 30% serwera, którego już nie ma, a mianowicie PSNK

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale poprzez te działania pokazujesz swój poziom jako właściciela PSR. :) Poprzednie to m.in jakie?

Ps. Podjebanie? A może ściągniecie z neta? Wiele nowych serwerów ściąga GM z neta i je modyfikuje i to właśnie niby jest przyczyną włamów na ibize?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.