Skocz do zawartości
Zamek

Crashdetect - Dziwne bledy gdy gracz wychodzi z serwera

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Od dluzszego czasu mam takie logi ktore zostaly wykryte przez crashdetecta

[08:50:05] [debug] #3 0000e80c in public SSCANF_OnPlayerDisconnect (playerid=12, reason=1) at C:\Users\-\Desktop\-\pawno\include\YSI\y_hooks/impl.inc:661
[08:50:05] [debug] #4 native CallLocalFunction () from samp03svr
[08:50:05] [debug] #5 00002448 in public OnPlayerDisconnect (playerid=12, reason=1) at C:\Users\-\Desktop\-\pawno\include\sscanf2.inc:143

Nie znam sie az tak na crashdetect ale cos jest nie tak z impl.inc i sscanf2 (Tak wiem odkrylem ameryke) Sscanf mam najnowszy, podobnie jak bilbie YSI.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
8 minut temu, Abyss Morgan napisał:

Skoro odkryłeś gdzie siedzi błąd to czemu nie sprawdzisz linijek podanych w błędzie ?

ret = CallLocalFunction("SSCANF_OnPlayerDisconnect", "ii", playerid, reason); 143 z sscanfa, przeciez nie usune linijki ktora moze popsuc mi skrypt, nie jestem specem od sscanfow, wiem jak go uzyc ale w includach nie bede mieszal bo sie na tym po prostu nie znam i szukam osoby ktora sie na tym zna, to chyba jest jasne. a tu z impl.inc 661

while (start++ != end)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A nie lepiej ci zaktualizować sscanf'a i sprawdzić czy jest ten błąd dalej *ZRÓB KOPIE PLUGINU I INCLUDA* może coś ze sscanfem jest nie tak tez miałem kiedyś takie przypadki ze sscanfem i zaktualizowanie go pomogło!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
21 godzin temu, Daniel000192 napisał:

A nie lepiej ci zaktualizować sscanf'a i sprawdzić czy jest ten błąd dalej *ZRÓB KOPIE PLUGINU I INCLUDA* może coś ze sscanfem jest nie tak tez miałem kiedyś takie przypadki ze sscanfem i zaktualizowanie go pomogło!

Sscanf zaktualizowany do najnowszej wersji.

21 godzin temu, Beata_Szydlo_2015 napisał:

Napewno dałeś cały log z błędu? 

http://pastebin.com/raw/3pp4JgPz

Dla pewności proszę, większa ilość. (OnPlayerDeath też coś nie gra)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.