Skocz do zawartości
Mardiz

Koszt gamemoda Truck

Rekomendowane odpowiedzi

pod platformę ? sa-mp ? mta ? sa-mp jakiś syf - 30-100zł, coś dobrego powyżej 200zł do nawet 1000zł jeśli masz ambicje.
mta jakiś syf zapewne około 50-200zł a coś dobrego raczej z 500zł do nawet kilku tys zł, oczywiście za 500zł ogarnąłbyś już coś dobrego.

- Zastanów się czy masz czas, chęci, pieniądze, oraz umiejętności i choć trochę doświadczenia, aby odpalać serwer. Dziękuję dobranoc :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kiedyś próbowałem się uczyć pawn ale coś mi nie wychodziło, a zanim bym się nauczył aby napisać gamemod na wysokim poziomie to myślę, że ponad 2 lata ;x

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, Mardiz napisał:

Kiedyś próbowałem się uczyć pawn ale coś mi nie wychodziło, a zanim bym się nauczył aby napisać gamemod na wysokim poziomie to myślę, że ponad 2 lata ;x

Samo napisanie GameModa nic ci nie da, gdy nagle wyskoczy ci jakiś błąd lub bug na serwerze chyba nie liczysz na to że po paru miesiącach osoba która pisała skrypt ci go naprawi. A co do bazy to masz wiele takich serwerów na forum w dziale gotowe rozwiązania, poszukaj sobie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, McCavish napisał:

Samo napisanie GameModa nic ci nie da, gdy nagle wyskoczy ci jakiś błąd lub bug na serwerze chyba nie liczysz na to że po paru miesiącach osoba która pisała skrypt ci go naprawi. A co do bazy to masz wiele takich serwerów na forum w dziale gotowe rozwiązania, poszukaj sobie.

Chciał bym to zrobić tak ze nawiążę z kimś współpracę na dłużej i w trakcie tego będę się uczył 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.