Skocz do zawartości
Neproify

[OFERUJE] Programowanie Pawn, Lua

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim. Nastały długo wyczekiwane wakacje. Mam obecnie więcej czasu więc chciałbym zużyć go na rozwijanie się w kierunku informatyki. Jestem programistą z ponad 4 letnim stażem(liczę tylko Pawn - wcześniej używałem PHP, jednak dopiero po rozpoczęciu nauki Pawn zacząłem rozumieć o co tak naprawdę chodzi w programowaniu i przestałem używać tylko cudzego, delikatnie zmodyfikowanego kodu). Podejmuję się zleceń zarówno płatnych jak i darmowych(głównie proste zlecenia nie wymagające zbyt dużego zaangażowania czasowego, mała pomoc w nauce programowania). Możliwa jest również długotrwała współpraca. Opanowałem Pawn, Lua oraz PHP w stopniu zaawansowanym. Potrafię używać javascriptu w środowisku node.js oraz we front-endzie. HTML oraz CSS również nie stanowi dla mnie przeszkody(strony internetowe, GUI z wykorzystaniem CEF w MTA). Znam również podstawy c++ oraz c#(przykładowy projekt możecie znaleźć tutaj: https://github.com/Neproify/ivmp). Nie boję się wyzwań, potrafię na bieżąco douczać się w przypadku braku wiedzy.

Kontakt:

Prywatna wiadomość na forum

Discord - jestem obecny m.in. na serwerze Pawno.PL

Edytowane przez Neproify

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.