Skocz do zawartości
Cris_R

Real - Barcelona...czyli śmiech na sali

Rekomendowane odpowiedzi

ostatnio w pierwszym meczu eliminacyjnym do finału Ligi mistrzów zagrał Real z Barceloną ,ja jako Fan Realu liczyłem na bardzo za ciętom walkę ,a tu?Barcelona to po prostu CIOTY nic więcej ,żeby robić coś takiego to przesada ,żal dupy ściska za przeproszeniem.Jak oglądałem  to ,to taka beka ,gdyby nie symulowanie fauli ,Barca nieźle by dostała,pewnie powiecie "nie możesz się pogodzić z porażką" to prawda ,z TAKĄ porażką nie mogę się  pogodzić.Barcelona tak dobrze symuluje za powinna zrobić nową wersje "Symulator Farm 2013",albo lepiej "Symulator Fauli 2013" to był by hit z Sergio na okładce ,po prostu śmiechu warte,sami zobaczcie i ocencie ,na tej stronie jest opis ,filmik ,i komentarze.Dalej uważacie że to były faule?

[url=http://www.realmadrid.pl/index.php?co=aktualnosci&id=34071]Żal ,cio

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
gdyby nie symulowanie fauli ,Barca nieźle by dostała

A ja to ujmę w troszkę inny sposób, każdy zawodnik czy to z Barcy czy z Realu czy z Lechii Gdańsk gra żeby wygrać za wszelką cenę. Bulwersuje Cie ten widok? mnie też bulwersuje jak Ramos najpierw kogoś fauluje a potem gdy ten gracz mu się zrewanżuje tym samym płacze jak go to noga nie boli czy coś tam innego.

Piłka nożna w dzisiejszych czasach jest oparta na kasie, zawodnicy robią wszystko żeby wygrać i zgarnąć premię. Kiedyś zawodnicy nie grali dla kasy bo i tej kasy nie było tyle wykładane za mecze :).

Faktycznie nie raz sam widzę jak ktoś z Barcy symuluje ale zadam Ci pytanie i liczę na szczerą odpowiedz, czy gracze Realu nie symulują? ^^

Powodem twojego oburzenia jest to że Barcelona to tak na prawdę jedyny klub Hiszpański który może z Realem grać jak równy z równym a co za tym idzie są to najwięksi rywale. Ja jako kibic Barcy potrafię (czyt wyżej) dostrzec symulacje czy coś innego w jej grze, tobie także proponuję się tego nauczyć bo sam pewnie też wiesz że Real nie raz nie dwa wygrywał mecze przez symulacje itd.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.